Mrazuvzdorná odroda bezkôstkového hrozna

Zobraz úvodný príspevok
Poradite mrazuvzdornu odrodu bezkostkoveho stoloveho hrozna?
Odpovedať
1
2
@jela85 nejake fotky som dal do temy ´Vrúbľovanie - metódy / rady / tipy´ - tam su fotky co sa mi podarilo preockovat aj s malou urodou :-)
Odpovedať
@peterpe skoda ze ma tie kostky, to je hlavne kriterium ze ich nechcu :-/
Odpovedať
Ludia kaslite na bezkostkove hrozno, zacnite si konecne uzivat poriadnu chut hrozna.Tych bezkostkovych nieje bohvieaky vyber a ak by mali mat este vybornu chut...,ak by vyslachtili hrozno s ultra tenkou šupkou ci dokonca uplne bez šupky :) niektori by chceli aj to kedze predsa ta chut a pocit šupky v ustach to predsa nechcu to obmedzuje :)
Odpovedať
@suhaj24 hlavne deti mraucia ze chcu bezkostkove, :-) mne osobne kostky nevadia. Ja som pokusne nasadil aj bezkostkove a uvidim ci sa im u mna bude darit, striekat nechcem.
Odpovedať
@suhaj24 najlepsie hrozno ake poznam je takajsky muskat, stara mustova odroda, ktora u nas rastie a rodi spolahlivo bez postrekov a napriek nasemu prenesmierne "odbornemu" strihu a vonkoncom nie idealnej vinárskej polohe. Ale chcem vyskusat aj nejake velkoplodestolove. Este stale vyberam, lebo mame miesto akurát pre jeden koren. Hlasovanie pripadnych konzumentov ci cervene, ci biele je este stale pol na pol.
Odpovedať
Chut je dolezita,najdolezitejsia ,deti maju samozrejme vo vsetkom trocha ine kriteria.Kazdopadne je kopa odrod (aj starych) ktore strcia bezkostkove do vrecka (cest vynimkam u bezkostkoveho).Ja radsej biele kedze si ho vtactvo menej vsima.Inak do buducna ked budu zas roky invazie asi nakupim sacky na hrozno aby bol pokoj.Nieco take maju na ukrajine.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@suhaj24 U nových skorych piwi odrôd aj keď vymrznu kvety, vinic nasadi nové kvety a rodí, niektoré dokážu mať snahu mať dvakrát úrodu.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?