Snowcot a CM-1-32.

Izraelská firma Seffi Ben-dor predcatvila 2 novinky marhúľ Snowcot,CM -1-32 ktoré im práve dozreli.
Odpovedať
no tie marhule maju farbu ako mrtveho pata... Neviem aku maju chut, ale teda vonkoncom nemaju nic z atraktivity tej najobycejnejsej marhule odrody madarska. Pani v Izraeli nech si pestuju co chcu, ja ostanem pri osvedcenej klasike, z ktorej bude maŕhulovy dzem krasnej marhulovej farby a chuti
Odpovedať
Profilova fotka
ako neviem, ci by som si ich kupil. skor by som si myslel, ze niekto zas predava nedozrete plody. ako nepoviem, chutit mozu dobre, no farbu teda bohvie aku nemaju
Odpovedať
Chutit mozu dobre a mozno to ma aj svoju vyhodu ze ked su neatraktivne farbou, tak na nich tak hmyzaci nepojdu 🤔 aspon pri jabloniach sa mi zda ze cervene su viacej napadane ako zlte
Odpovedať
@peterpe to pozorujem tiez
Odpovedať
@peterpe a vies ze farba nema na cervivost jablk ani najmensi vplyv? Obalovac jablcny kladie vajicka do mladych plodov ked su este vsetky rovnako zelene, niekedy na prelome maja a juna.
Odpovedať
@zita19 no nemusi to byt len cervivost :-) jedno leto neviem skade sa nabrali, ale chodili nam na jablka srsne, a dobali len do cervenych, zlte nechavali tak. Mozno to bolo farbou :-) mozno vonou, neviem, vtedy som si to vsimol.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?