Ahojte volám sa Peter

Záhradku mám už niekoľko rokov ale som len balkonový praktik a záhradný teoretik. No túto jeseň som začal už aj na záhradke.😎😬 Pridávam foto.
Odpovedať
Profilova fotka
@tpeterl Ahoj, vitaj medzi nami 🙂 Co su to za odrody paradajok na tom balkone? 🙂
Odpovedať
@miselaho Ďakujem za privítanie. No neviem ti to takto z hlavy povedať😬 nejaké cherry vypestované zo semienok. A paprika ktorú som tam mal tak tuším nejaká kalifornská😎 Inak hnojené droždím, žihľavou, banánové šupky a nedopité pivo😄 všetko riedené samozrejme.
Odpovedať
Ahoj, super sposob hnojenia, chvalim 🙂 O drozdi som uz pocul, rozrabas do vody? V akom pomere?
Odpovedať
@konyk Jednu kocku do misky do teplej vody ako na koláč😄 a potom som to zriedil do 12l vedra.
Odpovedať
@tpeterl kolace nepeciem 😄😄😄😄 vyskusam v dalsej sezone,...nie piect,...ale prihnojit tym 🙂 Zihlavou som hnojil, ale priserne to smrdi.
Odpovedať
@konyk Tak kvôli tomu smradu som mal problém trošku z manželkou😄😄😄 ale účinok to má fantastický.
Odpovedať
Profilova fotka
@tpeterl...ahooj 🙂 ....záhrada vyzerá na veľmi pekné miesto....aj pôda...aj prútené záhoniky sú super....nech sa darí držím palce 🙂
Odpovedať
@jankomotitinko dík😉
Odpovedať
@tpeterl o tom nepochybujem, ten smrad zahlusi aj silnejsieho chlapa podla mna 😄😄😄
Odpovedať
@tpeterl vitaj, super tie zahony pletene. Aj to budes niecim osetrovat ci nechas odhnit?
Odpovedať
@doktorkakvet ahoj 🙂 žiadne ošetrovanie z vnútra je nopová folia a podľa toho čo som sa dočital že take päť rokov to má vydržať
Odpovedať
@tpeterl super, jednoduche a funkcne a este aj pekne 🙂 Co tam planujes nasadit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@doktorkakvet no do toho prvého som dal už cesnak🙂 a do ďalšich ešte uvidím podľa toho aké priesady sa podaria a čo ma ešte do jari napadne každopádne okolo toho ešte pôjdu zemiaky do debničiek😬
Odpovedať
@tpeterl do debniciek? chces tak vrstvit? Dvihat to hore? Take pestovanie?
Odpovedať
@doktorkakvet presne to chcem vyskúšať čítam všade na to samé chvály. Nejakú neskorú odrodu.
Odpovedať
@tpeterl ja som raz skusala do sena a vsetko mi zozrali mysi, takze som zvedava na tento tvoj experiment 🙂 Potom to zdokumentuj 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@tpeterl banánové šupky sú vraj super hnojivo na ruže 🙂 Ešte som neskúšala...
Odpovedať
@miselaho hlavne odpudzujú vošky
Odpovedať
Nazdar Peter, super rozhodnutie obsadit vonkajsiu zahradu, pozemok je pekny, bude to tam super
Odpovedať
Profilova fotka
@tpeterl to fakt? Tak to tiež využijem na záhrade, doteraz šli len do kompostu 😐
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@tpeterl pekna zahradka ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?