Ahojte :)

Volám sa Jana a štvrtý rok mám záhradku .. aj s domčekom ( môj splnený sen ). Presťahovala som sa z Vysokých Tatier na dedinu pri Senci, aby som si mohla pestovať svoju zeleninu a ovocie bez chémie, takže úplný začiatočník 🙂 Veľa som sa naučila z fb skupiny, kde som takmer od začiatku jej založenia. Veľká vďaka Mišelke 🙂 No a táto stránka je už teraz TOP. Fungujem len cez mobil, počítač nemám ..ani televízor .. nepotrebujem ich k životu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janakrebsova ahoj Janka, mám ohromnú radosť, že sa ti web páči 🙂 Tiež televízor veľmi nepoužívam, keď nie som v záhrade, tak čítam knihy 🙂 Nech sa darí! 😉
Odpovedať
@janakrebsova clovek je bez televizora omnoho stastnejsi 🙂 Drzim palce, nech sa zahradke dari a prajem krasnu urodu!
Odpovedať
@janakrebsova ahoj Janka, ja mam sice zahradu roky, ale tiez sa casto citim ako zaciatocnik. Clovek sa uci cely zivot 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janka 🙂 ...je jedno, kolko rokov mame záhradky 🙂 hlavne, že je tu chuť niečo dokázať, potešenie z práce, radosť z výsledku...a to všetko je ešte lepšie, že sa mame kde vzájomne podučiť, ked nám chýba vedomosť a či skusennosť...🙂 želám ti krásnu urodu a nech sa ti všetko darí 🙂 inak ten TV ani ja nemusím, radšej trávim čas medzi kvetinami na záhrade :-)
Odpovedať
@janakrebsova Ahoj Janka, stastna to zena bez TV. Uzivaj si ten klud a veru, radsej pri pivecku v zahrade ako pred telkou 🙂 Pekny den!
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado HA 🙂 alebo pri dobrom chladenom vinku :-)
Odpovedať
@lubicabystrica 😄😄😄 jaaj ty si moja krvna skupina!
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado ach 🙂 už si budu myslieť o nás oboch - veď vieš čo 🙂 ja mám rada biele suché chladené vínko a prečo si večer po práci nedať za odmenu za pohárik a neposedieť si pri ohníku a či pod slnečníkom v daždi 🙂 no ktoby telku pozeral...mne sa nechce zo záhrady ani dnu 🙂 ten pohľad na kvety, na urodu....:-)
Odpovedať
@lubicabystrica veru tak, suhlasim..ani mne sa veru nechce dnu sediet ked mozem byt na vzduchu.
Odpovedať
Profilova fotka
@janakrebsova  @zahradkarvlado @lubicabystrica nezvladol som digitalizaciu, vyberal som vhodny SetTopBox az som ho nahle nepotreboval a som bez TV. Je to super aj tak tam nic nedavali a tie spravy brrrr, to si radsej porozpravam so susedmi pri ohniku a chladenom pivku, alebo iba tak pozeram do zahrady a tesim pohladom oko a dusu, ako sa to vsetko krasne zelenie a kvitne a rastie. Janka nech Ti vsetko pekne rastie a mas bohatu urodu.
Odpovedať
@alfazahradnik no jak dobre sa ti stalo...to asi vacsina zahradkarov...nemusi tv...radsej kuknu live do zahradky
Odpovedať
Profilova fotka
@alfazahradnik dobre hovoríš 🙂 my sme do noci von v zahrade a je nám fajn 🙂 neviem sa na záhradu vynadívať 🙂 a TV - to je fakt strata času, negativne spravy, telenovely, kadejake rodinne prihody, vymieňaju si manželky, nekonečne serialy, farmy, ach....a pre istotu sama reklama...to radšej aj nečinne budem na hojdačke, a či pod altankom čumieť na kvety hoc aj s chladeným pohárom dobrého vínka   :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jeje, to som rada, že som vás pobavila s tým .. ehm .. bez telky .. 🙂🙂🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janakrebsova aspoň vidno, že stačí mať záhradu a TV nepotrebujeme 🙂 v tom sme sa celkom dobre zhodli 🙂
Odpovedať
@janakrebsova no zda sa ze v tomto sa fakt zhodneme, lepsie je vysielanie nazivo zo zahrady, ako cumenie do telky 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?