Ahojte :)

17. júl 201715
Autor

registrovaný 28. 6. 2017

41 príspevkov

12. júl 2017

Volám sa Jana a štvrtý rok mám záhradku .. aj s domčekom ( môj splnený sen ). Presťahovala som sa z Vysokých Tatier na dedinu pri Senci, aby som si mohla pestovať svoju zeleninu a ovocie bez chémie, takže úplný začiatočník :slight_smile: Veľa som sa naučila z fb skupiny, kde som takmer od začiatku jej založenia. Veľká vďaka Mišelke :slight_smile: No a táto stránka je už teraz TOP. Fungujem len cez mobil, počítač nemám ..ani televízor .. nepotrebujem ich k životu :)

registrovaný 16. 6. 2017

812 príspevkov

13. júl 2017

@janakrebsova &nbspahoj Janka, mám ohromnú radosť, že sa ti web páči :slight_smile: Tiež televízor veľmi nepoužívam, keď nie som v záhrade, tak čítam knihy :slight_smile: Nech sa darí! :wink:

registrovaný 29. 6. 2017

665 príspevkov

13. júl 2017

@janakrebsova &nbspclovek je bez televizora omnoho stastnejsi :slight_smile: Drzim palce, nech sa zahradke dari a prajem krasnu urodu!

registrovaný 29. 6. 2017

471 príspevkov

13. júl 2017

@janakrebsova &nbspahoj Janka, ja mam sice zahradu roky, ale tiez sa casto citim ako zaciatocnik. Clovek sa uci cely zivot :slight_smile:

• Sponzor fóra

registrovaný 28. 6. 2017

818 príspevkov

13. júl 2017

Ahoj Janka :slight_smile: ...je jedno, kolko rokov mame záhradky :slight_smile: hlavne, že je tu chuť niečo dokázať, potešenie z práce, radosť z výsledku...a to všetko je ešte lepšie, že sa mame kde vzájomne podučiť, ked nám chýba vedomosť a či skusennosť...:slight_smile: želám ti krásnu urodu a nech sa ti všetko darí :slight_smile: inak ten TV ani ja nemusím, radšej trávim čas medzi kvetinami na záhrade :-)

registrovaný 28. 6. 2017

543 príspevkov

14. júl 2017

@janakrebsova &nbspAhoj Janka, stastna to zena bez TV. Uzivaj si ten klud a veru, radsej pri pivecku v zahrade ako pred telkou :slight_smile: Pekny den!

registrovaný 28. 6. 2017

818 príspevkov

14. júl 2017

@zahradkarvlado &nbspHA :slight_smile: alebo pri dobrom chladenom vinku :-)

registrovaný 28. 6. 2017

543 príspevkov

14. júl 2017

@lubicabystrica :smiley::smiley::smiley: jaaj ty si moja krvna skupina!

registrovaný 28. 6. 2017

818 príspevkov

14. júl 2017

@zahradkarvlado &nbspach :slight_smile: už si budu myslieť o nás oboch - veď vieš čo :slight_smile: ja mám rada biele suché chladené vínko a prečo si večer po práci nedať za odmenu za pohárik a neposedieť si pri ohníku a či pod slnečníkom v daždi :slight_smile: no ktoby telku pozeral...mne sa nechce zo záhrady ani dnu :slight_smile: ten pohľad na kvety, na urodu....:-)

registrovaný 28. 6. 2017

543 príspevkov

15. júl 2017

@lubicabystrica &nbspveru tak, suhlasim..ani mne sa veru nechce dnu sediet ked mozem byt na vzduchu.

registrovaný 29. 6. 2017

133 príspevkov

15. júl 2017

@janakrebsova   @zahradkarvlado @lubicabystrica &nbspnezvladol som digitalizaciu, vyberal som vhodny SetTopBox az som ho nahle nepotreboval a som bez TV. Je to super aj tak tam nic nedavali a tie spravy brrrr, to si radsej porozpravam so susedmi pri ohniku a chladenom pivku, alebo iba tak pozeram do zahrady a tesim pohladom oko a dusu, ako sa to vsetko krasne zelenie a kvitne a rastie.
    Janka nech Ti vsetko pekne rastie a mas bohatu urodu.

registrovaný 28. 6. 2017

543 príspevkov

15. júl 2017

@alfazahradnik &nbspno jak dobre sa ti stalo...to asi vacsina zahradkarov...nemusi tv...radsej kuknu live do zahradky

registrovaný 28. 6. 2017

818 príspevkov

16. júl 2017

@alfazahradnik &nbspdobre hovoríš :slight_smile: my sme do noci von v zahrade a je nám fajn :slight_smile: neviem sa na záhradu vynadívať :slight_smile: a TV - to je fakt strata času, negativne spravy, telenovely, kadejake rodinne prihody, vymieňaju si manželky, nekonečne serialy, farmy, ach....a pre istotu sama reklama...to radšej aj nečinne budem na hojdačke, a či pod altankom čumieť na kvety hoc aj s chladeným pohárom dobrého vínka   :-)

Autor

registrovaný 28. 6. 2017

41 príspevkov

16. júl 2017

Jeje, to som rada, že som vás pobavila s tým .. ehm .. bez telky .. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

registrovaný 28. 6. 2017

818 príspevkov

16. júl 2017

@janakrebsova &nbspaspoň vidno, že stačí mať záhradu a TV nepotrebujeme :slight_smile: v tom sme sa celkom dobre zhodli :slight_smile:

registrovaný 29. 6. 2017

665 príspevkov

17. júl 2017

@janakrebsova &nbspno zda sa ze v tomto sa fakt zhodneme, lepsie je vysielanie nazivo zo zahrady, ako cumenie do telky :wink:

Pridaj tvoj príspevok

:);-):-(:|]-(8-):-S:-o;-(:-D:-p|-|:-N=-)8-(:-.:-xx-)

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Reklama