Volám sa Hela, kľudne ma volajte Helenka, mám sa rada :-)

Profilova fotka
Som vášnivá záhradkára, ale to asi všetci čo sme tu. 😉Záhradku mám už tretiu v poradí, život to tak zariadil. Vždy som začínala skoro od znova, ale s rovnakým nadšením, zanietením. Sama sebe sa čudujem, aj s rovnakými chybami. Už sú o poznanie menšieho rozsahu ako na začiatku.  Čo k tomu dodať? Na mňa sadne tá okrídlená veta ,,ak Ti nie je z hora dané, život ťa naučí,, A to sa mám ešte čo učiť 🙂 Tak sa poďme spolu učiť, pomáhať si, radiť si a hlavne užívať si naše záhradky.
Odpovedať
@jancarovahelena ty si moj clovek, vitaj medzi nami 😍 krasny obrazok
Odpovedať
@jancarovahelena ahoj, pekna foto, to ty si fotila? 🙁
Odpovedať
@jancarovahelena teba poznam z fb skupiny, listicka ze? 😉
Odpovedať
@jancarovahelena ahoj, to je super ze uz tretia zahradka, aspon to mas s cim stale porovnavat 🙂 a co sa tyka chyb, tie robim aj ja rok co rok, dokonca sadim uz nieco s vedomim, ze nemusi sa to podarit, lebo vlani sa nepodarilo..ale ja som nepoucitelna a bavia ma tieto experimenty. Lebo co ak ... 😉
Odpovedať
@jancarovahelena jeej nova skusena krv vo fore, to sa zide 🙂 vitaj
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoladovyjoe, tak túto som zrovna nefotila ja, ale fotím rada a veľáááá 🙂  v podstate toto nie je fotka, ale koláž fotoshop-ová. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@babkazvidieka, vítam sa 🙂 Snáď budem aj na úžitok 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@stellael,  tiež si tak poviem, raz to len musí vyjsť. čo keď to ,,raz,, bude už tohto roku 😛
Odpovedať
Profilova fotka
@salamandrazuza, jééj áno to som ja, to bolo milé, že Líštička😉
Odpovedať
Profilova fotka
@jancarovahelena ahoj Helenka 🙂 vitam ťa 🙂 viem o čom hovoríš 🙂 začínala si trikrat odznova, tak ja len dvakrat, takže ešte stale môžem začať aj tretí... 🙂 už len dúfam, že konečne na svojom 🙂 veľmi potom túžim :-)...ale dovtedy sa môžme vytešovať z toho čo mame a užívať si záhrad 🙂 máš pravdu...stále sa učíme, každým rokom sme zdatnejší, no vždy skúšame niečo nové, s očakávaním, stále máme čo meniť, vylepšovať a tak je to dookola...🙂 a to je na záhrade práve to úžasné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica, mám takého tušáka, že ja ešte raz začnem, ale dušujem sa, že už na posledy !!!😛 Veľmi túžim po RD niekde na vidieku aj so záhradou, pokiaľ chodím denne do práce tak na to mi stačí aj to čo na teraz mám. Len či budem mať dosť síl na splnenie si snov, zatiaľ si verím.
Odpovedať
@jancarovahelena ak po niečom túžiš, ver mi, raz sa to splní :) .. aj domček na vidieku :) .. mne sa to splnilo po tridsiatich rokoch a domček so záhradou si užívam piaty rok :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jancarovahelena chapem ťa ...kým chodíš do práce, je toho veľa 🙂 no držím ti palčeky, iste sa ti to podarí 🙂 všetko je tak ako má byť...ak to má prísť, príde....:-) no dovtedy sa teš z toho, čo máš 🙂 teraz sa všetko učíš, vyskúšaš si, a potom, ked budeš mať vysnívaný RD, ti to pôjde ľavou zadnou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janakrebsova Janka, som rada, čo píšeš 🙂 teším sa s tebou, že sa ti to podarilo 🙂 ja sa práve o to usilujem 🙂 veľmi by som chcela pracovať do tretice na svojom...a verim, ked sa nám to vydarí, budeme makať ešte s väčším nadšením a radosťou :-)
Odpovedať
@jancarovahelena haha presne, jednoducho ked neskusis, budes si vycitat... 😄😉
Odpovedať
@jancarovahelena ale tu si zjavne skôr mačička, pekná foto 😉🙂
Odpovedať
@jancarovahelena urcite ano, tesim sa z novych zahradkarov
Odpovedať
@jancarovahelena aj som si myslel, ale pekny obrazok. Tesim na tvoje fotky ktore pridas :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?