Volám sa Mišela a som váš admin

Profilova fotka
Ahojte, volám sa Mišela a som váš admin. Mnohí ma poznáte z Facebook skupiny pre záhradkárov, ktorú som pred 4 rokmi založila. Verím, že sa na stránke budete cítiť príjemne a spoločne vytvoríme krásnu virtuálnu záhradu. Teším sa na vaše príspevky a ak máte akékoľvek otázky a dotazy, som tu pre vás 😉🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj admin Mišela 🙂 je to prvá stránka záhradkárov na FB, kde sa cítim fajn, medzi ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy, tešia sa z toho istého, radi pochvália i poradia...a často nezabúdajú veci brať aj s humorom 🙂 ..len tak trochu mi chýba aktivita v zime...je škoda, keď sa míňa energia na to, čo sa hodí a čo nie na stránku...ved aj záhradkári sú len ľudia..možno by bolo fajn poskytnúť vtedy nejaké aktivity ako : ktorá zaváranina je najlepšia, ktorá špajza najkrajšia, čo robíte zo zmrazeného ovocia, zeleniny, ktorá kvetina najkrajšia, čo sa dá sadiť v jeseni a či v zime.....a čo ja viem čo ešte...a všetko by sa to týkalo záhrad a úžitku z nej 🙂bolo  by to fajn, a verím že aj poučné, veď stále sa máme čo učiť jeden od druhého 🙂 vopred ďakujem a teším sa aj na zimne prispevky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica ďakujem, aj práve preto vznikla táto stránka, kde prehľadne nájdete témy a budem rada, keď sa budú týkať aj spomenutých vecí. Budú pribúdať aj sezónne články a recepty, takže táto zima bude pre záhradkárov prudko aktívna 😉 A určite si aj zasúťažíme 😉 Uvítam všetky takéto krásne nápady a podnety 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho dakujem a už teraz sa teším 🙂 veď aj v zime je sa čím pochváliť, je čo poradiť a poučiť sa 🙂 je aj kopec činností na ktoré v lete nie je čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Misela, pekne forum, nasal som malu dikriminaciu 🙂 , Kam som prispel, dalo by sa alespon prispel/a 😉Jaaaj a este, problemik, straaaasne dlho sa mi nacitava prihlasovaci formular a to som uz na inom PC ako v robote, kde som si myslela, ze mame nejake firewalove obmedzenia na zahradkarske weby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradnica ahoj, proím Ťa skús tú prvú vetu napísať a vysvetliť ešte raz, neviem ju dešifrovať 😂
Odpovedať
Profilova fotka
🙂 @miselaho prepac, mala som nejake rychle prsty ci klavesnicovu dislexiu. Tak este raz a snad bez preklepov.Ahoj Misela, pekne forum, nasla som malu diskriminaciu MALO BYT.Hore nad kazdym tematom je zelene podmenu s tromi filtrami, Vsetky for a Kam som prispel Sledovane diskusie. A ide mi o to Kam som prispel, ci by neislo dat aj zensky vyjadrenie, predsa len su tu aj zahradnice a nie len zahradnici 🙂Snad uz je to jasnejsie, kedze som dala pozor na prsty co pisu, nech si nevymyslaju.
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradnica ďakujeme za podnet, prajem pekný večer ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, chcela som vyhľadať na fóre a vždy mi skončilo chybou aj vo FF aj v IE, minule mi to išlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradnica ďakujem, prosím nabudúce mi to napíš do témy chyby,... pozrieme sa na to 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahoj :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?