Brusketa

Ahojte fajnšmekri,toto je náš najobľúbenejší letný recept,pôvodom z Talianska.Môžete ho raňajkovať,desiatovať,obedovať,olovrantovať,aj večerať.Pripravíte si paradajky,fajnučké,dozreté-na 1 osobu asi 2 kusy,olivový olej,cesnak,soľ a čerstvú bazalku. A ešte hrianky.Paradajky nakrájajte na kocočky-asi 1x1 cm,pridajte podľa chuti roztlačený cesnak,soľ,olej a potrhané lístky bazalky.Pomiešať a šup na hrianky,navrch strúhaný syrík-idealissimio by bol parmezán,Za nič ma nedáte...
Odpovedať
Profilova fotka
@gaiamaria jaaaj takto na večer to dávaš. Zrazu mi pripadajú raňajky veľmi ďaleko 😍😊
Odpovedať
@miselaho😞
Odpovedať
@gaiamaria ja si robim zapekany chlebik - chlieb/pecivo, ulozim na koliecka nakrajanu mozzarelu a rajcinu, pokvapkam ol.olejom, posypem bazalkou a dam zapiect/rezim gril
Odpovedať
Odporúčam cesnak nedávať do zmesi paradajek ale potrieť hrianky a skúste pár kvapiek citrónu keď miesate rajčiny. Inak brusketa sa dá robiť v rôznych variantach..
Odpovedať
@kesu81 skúšala som aj s citrónom,ale nešmakovalo nám to tak,ako bez neho
Odpovedať
Toto je veru idealna mnamka na leto, robievame si 🙂 @gaiamaria
Odpovedať
Profilova fotka
@gaiamaria ja zvyknem mocarelu na platky, paradajky na kružky, bazalku pokrajanu nahadžem na to a olivový olej pomiešam s rozotretým cesnakom a tým všetko potriem ...k tomu pohár chladeneho vína 🙂 ...kto lubi chlebik, samozrejme :-)
Odpovedať
@lubicabystrica jaj,stredomorská kuchyňa,to je moje,len tie suroviny ,,tunáka,, nie sú celkom takej chuti ako napr.v Itálii
Odpovedať
Profilova fotka
@gaiamaria ale iste...to ti verím... no čo už, ked mame to čo mame k dispozicii....:-) nevadííííí, ked si to ochutime, a zeleninka zo záhrady voňaváááá :-)🙂aj tak mňam 🙂 ..... Italia...hmmm...to by tiež šlo :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?