Ovocne tortičky :-)

Profilova fotka
My ich voláme raňajkové 🙂 rýchla príprava, sú chutné, osviežujúce hlavne v lete, kedy môžme použiť sezónne ovocie a v zime hlavne svoje džemíky a mrazené a či zavarené ovocie :-)
Odpovedať
@lubicabystrica jaj toto milovali moje deti, taka rychlovka. Vzdy museli byt doma piskoty a kysla smotana a vanilkovy cukor...keby ich to prepadlo 🙂 Dakujem za pripomenutie
Odpovedať
Profilova fotka
@babkazvidieka my si to robievame na raňajky....a jasne keď mi pridu deti....aj ked sme už dospelí z domaceho fajneho ovocia vždy pochuti najma v lete :-)
Odpovedať
jaaj toto milujem, rychly dezert ked ma pochyti zravka 🙂😉
Odpovedať
juu take mi mamina robievala, roky som to nejedol 🙂
Odpovedať
..ale ja by som tam nastruhal aj kus cokolady 😄😄😄
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoladovyjoe jasne...ved u teba tortička bez čoko...to by sa iste ani neratalo 🙂 tieto nepečene tortičky su aj v tom super, že dáš čo máš doma, prípadne na čo máš chuť :-)
Odpovedať
@lubicabystrica ano a su take mimoriadne variabilne. Veru som si predvcerom uplacal taku mini..na veceru 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoladovyjoe predpokladam, že už nemáš čo fotiť .... že ?....škodáááá...mohol si nám aspoň chute narobiť ....ja idem uplááácať teraz dáááku bude cez vikend ku kávičke :-)
Odpovedať
@lubicabystrica nestihol som..ak by som chytil do ruky fotak hrozilo by, ze mi to niekto uchmatne 😬😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?