Kvalitné nožnice

Zobraz úvodný príspevok
Poradite kvalitne noznice na jarny strih stromov? Kupil som uz x a vzdy po dvoch sezonach riesim dalsie. Dik
Odpovedať
1
2
@jaskura Takže s týmto by sa reálne dal aj živý plot nejako upravovať? 🙂 To by vôbec nemuselo byť zlé v takých tých menej dostupných miestach. Ale ja osobne som radšej za tie nožnice, nakoľko s nimi budem vedieť asi lepšie narábať 😄
Odpovedať
to je pravda, ale tak oni maju aj take elektricke noznice myslim, ktore vies pouzit aj na kadejake kriky, ci zivy plot. myslim, ze tebe by mohli stacit. praca s nimi nie je vobec zlozita.
Odpovedať
@tamisa a tak podla mna by si sa naucila, to je asi len o zvyku. moznoze to je aj sikovnejsie, ze rychlejsie s tym porobis. aspon mne to tak pride, ked mam porovnat s noznicami.
Odpovedať
No však zvykla by som si, o to nejde, ale skôr ide o to, aby som to mala rýchlejšie hotové. Akože v záhrade rada trávim čas, to je jasné, ale niektoré činnosti proste rada vybavím chytro, nech mám s tým pokoj 😄
Odpovedať
@jaskura ten prerezeravac je super vecicka, ale skor by som nimi rezal nejake prilis zavadzajuce konare zo stromov ako okrasne kriky, s tym by si sa asi riadne vytrapila🙂 @tamisa ja si napriklad pracu v zahrade uzivam. akukolvek. je mi jedno, co tam robim, pre mna je to proste nevyslovny relax. taka mala psychohygiena.
Odpovedať
mna by zaujimali tie noznice. ako sa s nimi robi? nie je to nejak narocne, ze z toho ruky bolia alebo tak? ja som takej mensej postavy, ani sily som moc nepobrala, ale rada by som si aj sama nieco porobila a neotravovala so vsetkym manzela.
Odpovedať
Profilova fotka
@kamkamilka takéto elektrické nožnice by ti podľa mňa dosť uľahčili prácu, mne sa s nimi robí fajne. jednak sú ľahké a takisto tým, že sú na elektriku, odvedú za teba väčšinu roboty, nemusíš sa tak namáhať. za tú cenu za mňa dobre. rozhodne by som zo s nimi aspoň skúsil.
Odpovedať
Už tu zase strašia tý istý ľudia a úplne náhodne z tou istou šuntovou značkou...Fieldman. No a teraz k nožniciam ,Používal som Fiskars ,potom dlhodobo tie z Lídla . No tohoto roku som kúpil z Moudfieldu lacnú kopiu nožníc Corona . A sú naozaj výborné . https://www.mountfield.sk/noznice-mtf...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?