Sklotextílna mriežka

Uvažujem či sklotextílna mriežka dokaže zastaviť hraboše
Odpovedať
@tpeterl kam presne im tym chces zabranit aby sli?
Odpovedať
Tiez nerozumiem celkom kam to chces dat, skus to trosku rozvinut..lebo v suvislosti s hrabosmi si to nejak neviem predstavit
Odpovedať
Keby som ich dal na spodok záhonu? Neviem je to sklo neviem či je tam nejaka chemia... ma to napodlo či náhodou
Odpovedať
Profilova fotka
@tpeterl...sieťka proti krtom nie je lacnejšia ? 🙂
Odpovedať
@jankomotitinko mám k tomu prístup😉😎😬
Odpovedať
Profilova fotka
@tpeterl...jááj...jasné 🙂 ...myslím že to bude dobré....keby som bol hraboš tak do toho určite nekúšem :)
Odpovedať
@tpeterl nuz ked mas pristup..tak za vyskusanie naozaj nic nedas 😉 Try it!
Odpovedať
No hrabose su mrsky, ale schvalne to vyskusaj, tiez ma zaujima vysledok tohto experimentu...nemoze sa to nejak "potrhat" ked tam nahadzes zem?
Odpovedať
@chillichilli no myslím že nie lebo keď vidíš ako majstri to naťahujú na stene a ako z náradím do toho tlačia ťahajú ... asi to vydrží 🙂
Odpovedať
Ako to chces instalovat? Celoplosne, do hlbky a potom este dookola zahonu? Lebo potom musis ist do hlbky, neviem ako hlboko mavaju hrabose nory a chodby. A ked sa im zapaci, tak sa ti tam nastahuju aj zvrchu, ked tam bude nieco lahodkove, tak to pridu vyhrabat aj po povrchu, to by potom musel byt aj plot okolo zahona. Ale ak to chces dat na spodok vyvyseneho zahona, tak myslim ze v pohode, len to zaloz uz pri zakladani a aj pod obrubu s presahom
Odpovedať
@zita19 do toho prvého som mal ešte pletivo a zboku nopová folia a ďalej chcem dať textiliu a nabok znova nop
Odpovedať
@tpeterl tak do vyvyseneho zahona to moze ist. Ja som najprv uvazovala o normalnom zahone na mrkvu 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zita19 iba teraz som s tým začal ale všetko budú vyvýšené zahony
Odpovedať
Profilova fotka
@tpeterl vyvýšené záhony sú paráda, budeš spokojný ;)
Odpovedať
Bala by som sa len toho ze sa to vplyvom vonkajsieho prostredia casom rozpadne same 🤔
Odpovedať
@boise tak nemaju sa preco rozpadnut, ked si ich spravite kvalitne, ci?
Odpovedať
@veroniqua112 myslim ze ta sklotextilna mriezka sa rozpadne, nie zahon 🙂 Ten samozrejme vydrzi, ale kedze ta mriezka je povodne urcena na nieco ine obavam sa, ze vo vonkajsom prostredi bude podliehat nejakej degradacii az sa rozpadne..ale to je len moja predstava, za pokus to iste stoji, najma ak je to k dispozicii bez investicie ;)
Odpovedať
@boisenie nebude. Sklo textilna mriezka je utkana zo sklanenych vlaken. Sklo sa rozpada stovky rokov. A v tom zahone nebude ani mechanicky namahana, takze nehrozi ani to, ze by sa casom rozpletala. Vydrzi rozhodne viac ako kovova sietka proti krtom
Odpovedať
@zita19 presne toto som chcel počuť🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam sklolaminatovu sietku v zemi uz 3 roky, riesil som to ako ochranu proti krtkom a osvedcila sa, tam kde ju mam= ziadny krtinec. Vrelo odporucam...
Odpovedať
To je teda zaujimave ked pribudla uz aj skusenost, dakujem za tuto temu :)
Odpovedať
Profilova fotka
....daj hlbšie lebo nevyberieš mrkvu....moja skúsenosť 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?