Akú trampolínu pre deti?

Poradite aku trampolinu kupit? Chceli by sme pre decka na zahradu. Som zmatena z roznych cien za rovnako velke trampoliny. Na co si dat pozor pri vybere? Rozdiel ceny bude zrejme v kvalite. Aku mate vy a aku odporucate? Dakujem mockrat za rady
Odpovedať
Profilova fotka
myslis si, ze tam bude medzi nimi nejaky ten velky rozdiel. ako v tomto sa moc nevyznem no ked tak si vyber nejaky ten stred ak sa tych najlacnejsich nejak moc bojis
Odpovedať
Profilova fotka
nie je to jedno. vytaha sa casom kazda jedna, ked ju budes mat na slnku tak aj zbledne aj sa vytaha, ako moc by som do nej teda neisvestovaval
Odpovedať
Profilova fotka
@zaciatocnicka ako sa hovorí, vyber zlatý dobrý stred a myslím, že neoľutuješ. Decká to aj tak bude baviť hlavne zo začiatku a potom už čím ďalej tým menej na nej budú. Takže aj na to treba prihliadať.
Odpovedať
No nie je to uplne jedno, bezpecnost na prvom mieste, takze vnutorna siet je zaklad, kryte pruziny, idealne aj spodna siet aby ti tam nik nevbehol ked sa skace. Nuz a potom zalezi od velkosti, cim viac pruzin tym lepsie sa na tom skace. Zvaz pre kolko osob to ma byt, ak viac a maju skakat spolu tak vyberaj vacsiu aby si neotlkli hlavy atd.
Odpovedať
my sme mali, vyber nejaky stred. deti to bavilo len na zaciatku, potom hlavne keď dosli kamarati, ale to zase potom bolo ako sa vraví o hubu 🙂, sme trrpli aby sa nic nikomu nic nestalo. po case sa rozpadla ta ochrana na strunach, uz sme ju posunuli dalej, nech robí radost inému 😉len zaberala miesto na zahrade.
Odpovedať
@salamandrazuza dakujem, ved to ze to nie je uplne jedno, presne ta bezpecnost. Tak som studovala a vybrali sme marimex s vnutornou sietou, snad bude ok
Odpovedať
@zaciatocnicka cenovo kolko tato vychadza??
Odpovedať
chcel by som poprosiť cenu a hlavne aj rozmer. ja som teraz poškuľoval po tých nízkych čo sú nie moc vysoko nad zemou
Odpovedať
@zaciatocnicka tak prajem prijemnu a bezpecnu zabavu 😉
Odpovedať
@salamandrazuza dik 🙂
Odpovedať
@ruskiana 147e stala, rozmer 244cm, skakacia plocha 2m. Vacsiu sme nechceli, nech to nie je hebedo
Odpovedať
ja som to tiez riesil nieco dozadu Túžite po kvalitnej trampolíne, na ktorej budete môcť bez obáv trénovať svoje akrobatické kúsky? Nevadí vám do takého kúsku investovať väčšie množstvo peňazí? Trampolína GoFit 457 cm by mala byť už na ceste, pretože tento model je určený presne pre vás. Hľadáte veľkú trampolínu pre vás i vaše deti, pri ktorej sa nebudete musieť toľko obávať o zdravie ich užívateľov? Ochranná sieť umiestnená až na okraji skákacej plochy a špeciálna povrchová úprava skákacej plochy, ktorá zabráni spáleninám vzniknutých pri dopade, ktoré nájdete u trampolíny Marimex Premium 457 cm, ľahko splnia vaše nároky na bezpečnosť. Hľadáte trampolínu s nosnosťou viac ako je bežne ponúkaných 150 kg a zároveň nechcete zruinovať svoj domáci rozpočet? Trampolína GoodJump 4UPVC 400 cm s nosnosťou 180 kg čaká na vás, aby ste ju mohli inštalovať na záhradu. Nemáte s vonkajšími trampolínami skúsenosť a neviete či sa táto zábava u vašich detí a známych uchytí? Za začiatočnícku trampolínu možno považovať model Marimex 305 cm, ktorý je vhodným štartovacím modelom pre všetkých začínajúcich skokanov. Máte menšie deti, ktoré chcete bezpečne uťahať, aj keď je vonku škaredo a vy nemáte možnosť s mini vyraziť na ihrisko? Presne pre vás je určená trampolína Spartan 140 cm. Je vhodná jak do interiéru tak aj do exteriéru a jej pružiny nie sú tak silné tak, že sa vaše dieťatko nemôže odraziť do príliš veľkých výšok. vela textu, ale mam to odtialto https://necenzurovane.sk/trampoliny oni robia testy a maju ja tramposky, tak mozno ti to pomoze, mne to vyrazne pomohlo pri vybere
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janohano ano tam som tiez pozerala, nakoniec som precitala kvanta materialov o tom
Odpovedať
No ja som kupoval pred dvomi mesiacmi pre dvojročnú dcérku rozmer 305 do 150kg (aby si mohol zaskakat aj tatino) a lepšiu hračku zatiaľ naozaj nemala (sme na nej každý deň) Ono, na značke nezáleží. Kupoval som len na základe ceny. Menšiu by som nekupoval... Táto je pre nás dvoch akurát. Treba pozerať aby bola ochranná sieť a rebrík v cene
Odpovedať
@nakna my sme si skusili tento rozmer u kolegovcov na zahrade a vyhovoval pre dve mensie deti, my dospelaci skakat nepotrebujeme. Ale suhlasim, ze ak je vacsia rodina, alebo chcu skakat dospelaci, tak vacsiu. Celkovo asi nebudeme deti pustat ani dve naraz, videli sme par urazov ked sme to studovali a teda nic prijemne. Dlho sme sa rozhodovali ktory rozmer, vahali sme, nakoniec mam pocit, ze toto rozhodnutie bolo ok, vsetci zatial spokojni. Vnutorna siet aj rebrik boli v cene. A suhlasim aj s tym ze lepsej hracky momentalne niet 😄 Tazko ich udrzat, aby neskakali hned po najedeni 😄
Odpovedať
TRampolina je to najhorsie co decku po kolobezke mozete dat. Povedala mi to primarka na detskej fakurte. viec info na internete, nieje to zdraviu prospesne.
Odpovedať
@zaciatocnicka jasne, ved taka uplne staci 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?