Chodníky medzi hriadkami

Poraďte ako vyriešiť chodníky medzi hriadkami. Každý rok ich narobím samozrejme inak, lebo vždy rozdelím hriadku inak. Ale tie chodníky keď to polievam sú samé blato, lepí sa mi to na boty, taká ťažká pôda. Čo tam dať? Ako to poriešiť aby to bolo prenosné?
Odpovedať
@doktorkakvet skús dať nejaké dosky, aby sa po tom dobre chodilo. My máme takúto malú stvorcovu dlažbu, ale to je napevno, tento rok sme to ešte rozšírili smerom nahor
Odpovedať
Foto
Odpovedať
Nemam chodniky medzi hriadkami, len velke hriadky take velke aby som z travnika dostrekla na kazde miesto hadicou. Na kazdej hriadke len dlhe riadky plodin, niektore po jednom, niektore na striedacku s inymi plodinami po dva, tri
Odpovedať
@dorothea70 to je velmi vkusne a sikovne, dakujem. Velmi pekna zahradka :)
Odpovedať
@zita19 ale tak oberas to ako? Si neviem predstavit. Noze pridaj tiez foto ;) 🤔
Odpovedať
@doktorkakvet ďakujem 😄
Odpovedať
@dorothea70 aká šikovná chatička :heart_eyes:
Odpovedať
Chodníky môžeš riešiť aj tak že ich namulčuješ, inak tie dosky využívala už moja babka ;)
Odpovedať
@doktorkakvet no normalne prejdem pomedzi riadky. Vsak nie som buldozer, takze v pohode sa do tych 30-40 cm zmestim aj s paprckami aj s motykou ak treba. A pri striedavej vysadbe su niektore rastlinky sirsie, niektore vyssie ale ja sa medzi nich zmestim v pohode
Odpovedať
@zita19 no mne sa tam ide blbo lebo okamzite mam po dazdi vsetko olepene tym tazkym blatom :-.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?