Kam zmizla @lubicabystrica ?

Zobraz úvodný príspevok
Idem ta skusit privolat takto..Kam si zmizla ty nasa dvorna kucharka? Potrebujem inspiracie na spracovanie urody 😉 @lubicabystrica
Odpovedať
Profilova fotka
@jankomotitinko no hneď si krajší 🙂 furt mi dačo nesedelo, teraz viem čo 🙂 že dáááka baba píše a to Janko a či Janka ? a pridaj foto 🙂 nech je to kompletka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica...to sa musím ešte naučiť 🙂 jabĺk nie je veľa tento rok....ľadovec oberal....ale ešte musím rýchlo pogrilovať lebo o štvrtej začne pršať......tak bežííííím :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jankomotitinko aj my sme prave vybrali maso a klobasky...chceme stihnuť grilovať 🙂 tak  nech nam to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jankomotitinko tak si idem uvariť 🙂 Vy grilujete. Ja langošujem dnes..
Odpovedať
Tu to dnes žije :)
Odpovedať
@lubicabystrica uz je burcak? Som to nejak prespal 😱😱😱😱
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado jaaaaj  daaaako dlho si spal....jarmoky frčia všade a zbiera sa prvé hrozno....a prvý burčáčik tradične patrí k jarmoku.....
Odpovedať
@lubicabystrica no do prcic, starnem alebo co..ja ze je este skoro..na taku pochutku..
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado jaaaaaaj...zabudnuť na taku pochuťku....hovorí sa, že treba vypiť za sezonu 7 litrov....vymeni sa ti krv......a omladneš :-)
Odpovedať
@lubicabystrica toto je krasny argument :) hned zajtra si tiez kupim ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@chillichilli že ? čo by sme pre trochu zdravia a hoc aj skrášlenia neurobili ? a je zdravý na chrbticu.....mne najviac chutí z červeneho Othella...aj bieleho je fajn......velmi pekne vonia a cítiť šťavu z hrozna 🙂 burčák je len chvílu....najlepšie kupiť rovno vo viniciach, ked sa da.... :-)
Odpovedať
@lubicabystrica nie je 7 málo? Predsa som statný chlop...Dám si radšej dvojnásobok. Pre istotu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zahradkarvlado priemerný človek má okolo 4 - 6 litrov, aj podla pohlavia, no ak si nadpriemený, tak tých sedem by mohlo stačiť....ale ak ti chutí burčák....verím, že ti neuškodí aj dvojnásobok.....je to zdravé...šťavička z hrozna.....len čo si so sebou počneš, ked bude z teba zas mládenec :-)
Odpovedať
@lubicabystrica no budem sa musiet po nejakom poobzerat 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@lubicabystrica a ty si kde zas? primrzla si na zahradke? :P
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado ahoj....dlho som bola v BB....no už sme opäť na chalupe.... a nedokážem pochopiť, ako môžu už od januára kvitnúť jarné kvety....ako zázrak.....pekné privítanie to bolo....no radšej by som bola, aby biela perina vydržala dlhšie, zem premrzla a kvety zakvitli až keď príde ich správny čas.....uvidíme....ako kvetiny zdržia tento bláznivý aprílový čas :-)
Odpovedať
@lubicabystrica tak už nebuď v BB ...potom nepridávaš fotky a nemá so mnou kto štrngnúť :P
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado skúsim sa polepšiť :-)
Odpovedať
@lubicabystrica budem ti povďačný ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado ale nesľubujem, že sa mi to podarí :-)
Odpovedať
@lubicabystrica vitaj spat stratena ;-)
Odpovedať
@lubicabystrica tak pekne slubuj, nech ta to nuti sem nazriet :P
Odpovedať
@lubicabystrica no tak na lajky by ta bolo :-D noze pridaj nejake fotky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?