Kupovanie vinica zo stránky cdinter.sk

Chcem Vás poprosiť o zdieľanie. Určite si u tohoto pána nekupujte vinič! Kupoval som si stolný vinič, ktorý nikto iný na Slovensku neponúka , cez stránku cdinter.sk od pána Rastislava Patáka. Rastlina prišla hneď na druhý deň, ale poškodená ,tak som zavolal tomuto pánovi a oznámil mu to.. Že nech počkám, že sa ešte spamätá.Rastlina do pár dní vyschla , tak som ju odfotil a poslal ju na mail. Samozrejme sa môže stať, že rastlina neprežije prepravu, ale že z jeho strany je všetko v poriadku. Keď som rastlinu išiel vyhadzovať, tak som si išiel pozrieť aké mala korene? A nech pozerám ako pozerám ,ani jeden koreň! Však pozrite si fotky. Jednoducho mi poslal odrezok zapichnutý v zemi, bez jedného koreňa. To by som nečakal, ani keď by som kupoval od niekoho z bazošu. Keď som mu to odfotil a poslal, tak mi povedal že on neposiela bez koreňov a že som si ich vytrhal sám . Povedal som,že je podvodník. Najprv sa vyhováral na dopravu? Potom, že som to nepolial? Potom že som si sám otrhal korene, že som úbožiak a nakoniec si začal brať v mailoch do huby moju rodinu, tak som mu zavolal, že čo si to dovoľuje a pán mi len vynadal do k..... a položil telefón. Čo si o tom myslíte?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od turberito:

Chcem Vás poprosiť o zdieľanie. Určite si u tohot…
@turberito to čo bola za odroda, ktorú nikto na Slovensku nepozná, práve toho pana, čo to predáva na Slovensku nikto nepozná, choďte na oreve. cz, tam sa dozviete viac, a keď sa tam s niekym dohodnete tak získate najnovšie odrody skoro zadarmo, o ktorých daný predavač ani nepočul. Alebo skúste u pána Peničku z Babinej, ten má len 900 odrôd stoloveho viniča, alebo Janko Majzel od Žiliny ap. Na Slovensku je veľa serióznych pestovateľov od ktorých by ste získal fakt špičkové odrody. I ja by som vám vedel dať zadarmo odrezky stolových viničov, z ktorých by ste si bez problémov vypestovali vinič napr. Peničkovou metódou, ale mam len 27 odôd, aj keď špičkových.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?