Overené internetové predajne rastlín

21. dec 2021700
  • @leuscha  pozri ked sa nevies rozhodnut, tak povedz rodine nech ti volaco vyberu a budes aj prekvapena a podla mna aj rada 🙂 ci uz si si objednala nejaku vyssiu rastlinu?

• Ale čo, veď mne tiež dlhšie trvalo kým som sa rozhýbala. Keď je toho veľa na výber, niet sa čo čudovať, a hlavne my ženy, čo všetko analyzujeme, a ako by to vyzeralo, a kde by to bolo najlepšie a podobne.

• vy riesite len kupu rastlin do interieru? lebo mna zaujima ako sa spravaju taketo kvety vonku. nevadia im nejake rozne vplyvy pocasia alebo nieco? myslite ze ich treba priviazat aby napriklad nespadli?

• Sponzor fóra
  • @mirinka89  tak keby si si vybrala rastlinu aj von tak si myslím, že by sa jej nič nestalo, predsa len keď sa kúpi kvalitná, tak by som sa neobávala 🙂 to je na to prispôsobené 🙂

• Aj ste sa rozhodli sebe alebo niekomu zakupit umele rastlinky alebo stromky na Vianoce? 🙂 Priznam sa keby je to na mne, tak by som to asi kazdemu tak spravila. Aj co maju siroky vyber a kazdy by sa mohol tesit aspon z vlastnej zelene doma 🙂

• ale ved uz sa tesim, ked to dorazi vsetko co som poobjednavala 🙂
    @mirinka89  ja myslim, ze co sa tyka toho, ci by si ich dala niekam von, to by sa im nic nestalo. vies ako, su na to aj prisposobene, ze si ich ludia mozu dat aj von.

• no ale aj ked bude na ne prsat, snezit, alebo v lete prazit slnko? to je jedno hej, ci myslite ze vydrzia tolke roky aj v takychto roznych podmienkach? 🙂

• @mirinka89  ako jasne treba s tym pocitat ze zase 100 rokov to asi nebude stale paradne ked bude vonku a bude na nu prsat a snezit a neviem co vsetko 🙂 vsetko ma svoju zivotnost ale zase nie je to tak, ze trikrat na nu zasvieti slnko a vybledne to nie, to je v pohode 🙂

• ved ako jasne, viem ze to nema nejaku neobmedzenu zivotnost alebo co, ale toto je super, ze sa na to mysli, lebo neviem keby som kupovala take ako kedysi, tak myslim, ze by zafukal vietor a bolo by tom 🙂 a ty mas aj nejake vonku? lebo mam pocit ze sa do toho celkom vyznas 🙂

• Mirinka89 pozri ako sa hovori, nevyskusas, nevies 🙂 Ak sa ti paci nejaky konkretny typ umelej rastliny a chces ju dat von, tak ju daj von a sama uvidis ako sa to bude "spravat" ked to tak mam napisat 🙂 Pri kvalite sa netreba obavat, vies ako.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém