Palivove drevo

Kde si objednavate palivove drevo? Ist radsej do metrovice alebo nasekaneho? Kolko kubikov objednat do piecky na zimnu sezonu pokial to nie je hlavny zdroj vykurovania? Je podlahovka...ale piecka pre romantiku a obcasne dokurenie. Nemame predstavu kolko dreva objednat
Odpovedať
@salamandrazuza na občasnú romantiku ti stačí 1 kubík, keď kúpiš metrovicu zohreješ sa 2x, raz pri pílení a druhý raz pri piecke :)
Odpovedať
@foox dakujem, zjavne som rozmyslala megalomansky, som sa bala ci 3 budu stacit. Takze kubik je ok? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. My si v kachliach zakúrime na jeseň, v októbri a novembri,keď ešte nie je veľká zima vždy navečer,a v sobotu a nedeľu poobede,keď sme doma. Tak isto aj keď sa zima končí v marci a apríli.Cez sezónu takto minieme 2,5-3m dreva.
Odpovedať
@salamandrazuza zase ked ho máš kde uložiť kludne zober 10. Sama uvidíš koľko spáliš a uložené drevo jesť nepýta
Odpovedať
@salamandrazuza ja by som kupovala tak dva kubiky, to vam bude na obcasnu romantiku urcite stacit
Odpovedať
@salamandrazuza ja by som kupila aspon 3 ak to mas kde uskladnit. nahodou sa vam to zapaci, budes chciet zakurit castejsie a nebude cim
Odpovedať
dakujem vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Suhlasim, do tych dvoch kubikov si myslim ze by vam na taketo obcasne kurenie malo stacit 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
ono sa nevyplati zanedbat tie revizie. co mam kolegynu, tak vravela, ze oni takto kotol nedali skontrolovat, ked mali a potom sa im to pekne vypomstilo. kazdu chvilu musel byt u nich technik, kym to dal do poriadku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?