Čím natrieť vyvýšené záhony?

2. sep 201890

Co by ste pouzili? Jedly olej, alebo proste chemiu? Aj nejaky ten krovsan - nie je to potom velmi v nesulade so zdravym pestovanim? Ako mne je to jedno, len moja draha ziada odo mna snad aj nemozne a vsetko chce mat eko bio tip top

• Nicim. Z vnutra sa dava nopovka, zvonka staci ciste drevo, mozno olej ak teda treba. Vydrzia 10 - 15 rokov bez uhony a ked uz drevo bude moc "jete", tak to rozoberiete a date ako zaklad do novych, kde drevo ekologicky skonci svou put

• No tak my co sme mali z paletovych nadstavcov na skusku, tak po troch rokoch je to bez nateru komplet odhnite aj napriek folii. Dazd, to ze je to na zemi - drevo sa nacne jednoducho.

• @zvizdanebeska  paletovy nastavec nie je ktovie ake drevo, ani co sa kvality tyka ani hrubky, od toho tazko ocakavat vydrz na dlhe roky

• Sponzor fóra
  • Este som rozmyslal ze postavit to cele na nejake take betonove veci, nieco ako svahove tvarnice, aby sa to bezprostredne nedotykalo zeme

• @zita19  tak dlhe roky sme necakali, ale ze po dvoch rokoch to bude polorozpadnute tiez nie

• neviem preco by si ich mal natierat? ako latky si z vonka kludne daj do nejakej farby, no mi mame vo vnutri len nopovu foliu pre istotu na 2 krat

• @jela85  a z vonku to nemas nicim natrete? vobec? vies dat foto?

• @testovacitest  staci ak podsypes ohradku hrubsim strkom v malej brazde aby voda priebezne odtekala

• @zita19  tak asi zrobim

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém