Fieldmann výrobky - skúsenosti

zdravím vás, keďže sa blíži jar, a to znamená, že sa bude na záhrade pracovať o stošesť, teda aspoň u nás 😄 tak si myslím, že je čas vybrať nejaké poriadne náradie, nakoľko ešte nebol čas riešiť podobné veci. niečo sme však už našli, zaujímalo by ma, akú máte skúsenosť konkrétne s touto značkou. oplatí sa?
Odpovedať
Niektoré výrobky od nich nie sú odveci, mám od nich gola sadu a som spokojny, ale fieldman by som zaradil do kategorie lacnejších výrobkov a urcite nie top kvalita a výroba bude nejaká Čína, treba si to osobne obzrieť lebo niektoré môžu byť na tom s kvalitou zle.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam od nich zopar kusov naradia, a teda nemozem povedat nic zle. Za tu cenu fajn produkty, nesklamalo ani jedno. Ked som od nich kupoval, tak som sa nedrzal nejako ceny, ale kamarat mi znacku odporucil a za mna super. Na tie pracicky, ktore obcas treba porobit, super🙂
Odpovedať
Ahoj, mam od nich taky ten zastrihavac travy (popri obrubnikoch atd), nie je to ziadne terno, ale tak ani sa zatial za tie 3 roky co ho mam nepokazil, ale obcas to tu travu skor zuje ako striha. Osobne sa mi ale viac paci parkside technika, zda sa mi kvalitnejsia.
Odpovedať
dobrý večer, ja nemám dobrú skúsenosť. Mala som kosačku motorovú, pri druhom kosení sa odtrhla štartovacia šnúra. Vyreklamovala som, opravili. Ďalší rok sa opakovalo to isté. Vrátili mi peniaze. Teraz mám 5 rokov Alko a všetko je v poriadku.
Odpovedať
@janaja80 my mame uz celkom dlho od Fieldmannu krovinorez, pouzivame ho pravidelne a vsetko v pohode. naucila som sa s nim robit aj ja, a to som dost nezrucna, co sa techniky vseobecne tyka 😄 motorovu kosacku sme mali kedysi aj my, ale vymenili sme ju za benzinovu.
Odpovedať
@polina11 Pozrite sa na to čo vlastne potrebujete ,aký stroj či zariadenie ? A podla toho vyberte aj značku. Radšej kvalitnú značku alebo aspoń Parkside z Lidla .Ten nie je tiež bohviejakej kvality ale aspoň vám v rámci záruky bez problémov vrátia peniaze. Fiedmann je bohužial neslávne známi svojou slabou kvalitou a neuznávaním záruky. Je to niečo obdobné ako Hecht. https://www.youtube.com/watch?v=WBB1h... https://www.youtube.com/watch?v=mAEx0... Pozrite Bazoš , je to tam prepchaté Fieldmanom ,každý sa toho chce po kúpe zbaviť. https://www.bazos.sk/search.php?hleda...
Odpovedať
Profilova fotka
@mirinka89 a s tou benzinovou ste v pohode? nasla stara nam bohuzial dosla a premyslame, ze by sme sli do takejto varianty - nechce sa mi tahat kabel po celej zahrade
Odpovedať
Profilova fotka
@alieninka My máme takisto benzínovú od Fieldmannu a nedáme na ňu dopustiť. Mali som aj na elektriku, ale presne ako vravíš, s tým káblom sme mali len nervy. Táto nám absolútne vyhovuje,
Odpovedať
Profilova fotka
noooo ved to ako nemame moc velky pozemok ale pri elektrickej sme museli kabel nadpajat predlzovackou a to som si povedala ze stacilo, ze uz taku proste nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
No my takisto mame od nich viacero produktov a uplne fajn. Co sa ceny tyka, tak sa priznam, pozerali sme len tie lacnejsie typy, cenovo dostupne a nemenili by sme. Spratne su a plne funkcne, co viac potrebujes🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?