Robotická kosačka

Profilova fotka
...tá kosačka tu na mňa žmurká každý deň....silno nad takým niečim uvažujem bo kosenie ma strašne nebaví ,stále to odkladám....a ked už je polmetrová tak je to ešte horšie 😞 ....máte skúsenosť ?...odporučíte ?....je to dobrá vec ?.....oplatí sa ?...poradte....mohla by si sama brázdiť a ja by som mal kľud :)
Odpovedať
@jankomotitinko podla mna je to len na klasicke anglicke, dokonale rovne travniky. Na nas zaburinaveny hrbolaty pozemok by to asi nebolo. Ostala by hore kolesami po par metroch 🤔 A pri mojom stasti...by som o to niekde zakopol a vykyblil sa a dolamal si pol tela :P
Odpovedať
neviem, ci by som take nieco riesila. vybije sa to velmi rychlo a aj tak nepokosi tak ako ma
Odpovedať
Juj no neviem, ja by som radsej brala taky vysavac :D
Odpovedať
och...podla mna vyhodene penaze 🤔
Odpovedať
Profilova fotka
Švagor ju má už viac než 5rokov a trávnik zvládne bez problémov. Má ho síce kladený, ale je svahovitý a členitý a kosačka nemá problémy. Je tam nastavený čas, kedy môže kosiť, má svoj dok - nabíjaciu stanicu, kde zaparkuje keď jej dochádza šťava a nabije sa. Má vlastnú pamäť, takže pokosí všetky miesta a sama vie kedy tráva podrástla a môže kosiť...
Odpovedať
Tiez nad nejakou uvazujem :) Kamarat ma a nevie si vynachvalit..Travnik mu pokosi krasne,no lacna teda nebola 😒 Treba si dat pozor hlavne, ked ma travnik nejaku chorobu,plesen,hrdzu..roznesie to po celom travniku..Tiez ma mierny svah a v pohode to pokosi a nevybija sa mu..ma cca 20a a travu ma tip top,a vraj nemusi tolko polievat ako ked ju nemali..
Odpovedať
Predstava je to pekná, no neviem ako by si poradila s našimi burinami na záhrade. Podľa mňa to je kosačka vhodná skôr na tie krásne golfové trávniky.
Odpovedať
ja som skepticka ako @kolesina a @tamisa...a @karfunka ma dobru pripomienku ze ti to hravo roznosi choroby...ale to vlastne mozes rozniest aj sam 🤔 asi zalezi aj od typu a toho aka je draha ked @diry pise ze su spoko
Odpovedať
@jankomotitinko vsak kup a potom podaj hlasenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@spuchlina ...tak jo :) ...ale obávam sa že z toho asi nič nebude lebo čo som pozeral tak najlacnejšiu brať nebudem a tie lepšie by podľa ceny mali aspoň aj variť a žehliť....to si už radšej na nejakú tú mladú robotickú Sofiu počkám....ženu do domácnosti s vypínačom :)
Odpovedať
@jankomotitinko nebud narocny :D :D :D roboticka sofia by urcite vedela uz aj dovravat, zazerat, brblat, pisat kamoskam aky si nemozny...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
značka BOSH má vraj kvalitné robotické
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jankomotitinko Dobrý deň, pokiaľ máte nerovný terén odporúčam Stihl rmi 422, ale musíte rátať z neviditeľnými obrubníkmi, aby všetko dokázala pokosiť prikladám aj video, aby ste mali predstavu: https://www.youtube.com/watch?v=ybUU-... A hlavne akú rozlohu máte?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?