Svietidlá na podporu rastu rastlín

Ahojte, chcel by som sa podeliť so svojou skúsenosťou ohľadne svietidiel na podporu rastu či už zeleniny alebo ovocia. Našiel som na internete Slovenskú firmu, ktorá vyrába takéto svietidlá stránka www.arlistore.com . Pozeral som k svietidlám na rastliny, ake majú na výber a je tam toho dosť ( myslím rôzne spektrá pre rôzne druhy rastlín). Ak by ste mali nejaké skúsenosti s inými výrobcami bol by som rád keby ste napísali.
Odpovedať
Dobry den. Chcete to pouzivat na pestovanie vo velkom, alebo iba tak na doma? Ak na doma, tak ja mam skusenost s lampou, ktoru som si objednala z ciny za nejakych 15 eur to tusim bolo (pred dvoma rokmi). Momentalne ju pouzivam sporadicky - vecer ju zapnem na moju zelenu stenu (vid. foto), ale to mam rastliny, ktore to nejak moc nepotrebuju, takze to neprehanam. Na jar ju potom presuvam na sadenice a je zretelne vidno, ze tie, na ktore to svetlo bezprostredne dopada su vacsie ako tie v okoli. Takze nejaky ucinok to ma, ale nikdy som to nemala pustene 8 hodin vkuse (aj ked sa to da nacasovat). Na tej lampe si zaroven viete vyberat medzi cervenym, modrym alebo kombinovanym svetlom + nastavit intenzitu ziarenia. Ak nechcete hned pestovat vo velkom a investovat do toho kopu penazi, tak naozaj odporucam skusit nejakeho overeneho predajcu z Ciny (ved aj ti nasi to maju urcite tiez len z ciny 🙂). Posielam link na moju lampu: https://www.aliexpress.com/item/32888... . Nasla som aj takyto Led pasik: https://www.aliexpress.com/item/32879.... V oboch pripadoch ludia pisu svoje recenzie, ze tovar im dosiel a funguje 🙂. (Ak by ste chceli mozem vam pomoct s objednavkou 🙂).
Odpovedať
Zdravim. Ja neviem poradit co sa tyka inych vyrobcov. Ale co sa tyka arlistore.com tak mam od nich svietidla pre rastliny Gline a som maximalne spokojny. Svietidla su fakt kvalitne a rastlinam sa velmi dari.
Odpovedať
ani som netusila, ze sa to tu zmeni na nenapadnu reklamu... @miselaho
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?