KRVAVÁ MARY :-)

Profilova fotka
Už len ošúpeme, pokrájame, povaríme, prepasírujeme, zavaríme - v zime pohár otvoríme, príležitosť si vždy nájdeme :-)... nalejeme, ľad pridáme, čiernym korením ochutíme  a na záver vodku polejeme 🙂 ...a kľudne aj so slamkou popíjame... Veď na zdravie ani v zime nezabúdame a plody našich záhrad naďalej požívame :-)
Odpovedať
@lubicabystrica ja si radšej dám vodku zvlášť a paradajkovú polievku 🙂 Nejak som nedošla tejto Mary na chuť  Ale ja som celkovo zlý pijan na tieto miešané veci  Ale paradajky máš veru krásne
Odpovedať
Profilova fotka
@turanga_leela ja tiež žiadne miešane pohare nemusim...ako ty pišeš...len tento je výnimka,,,už len tie prave voňave paradajky, trochu koreniste...je to fajne...a ta vodka je len tak...nech nepijeme len šťavu...aby to nebolo až príliš zdrave 🙂 inak v tých miešaných je zlý ten cudor...bývaju sladke a to je na hlavybolenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica od veci - ale aká je to odroda tie veľké mäsité paradajky? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho tie najväčšie volame vinohradnicke , aj na trhu ich tak poznaju, tie menšie srdcovky...výborne sa šúpu a najlepšie na šťavy, kečupy a tak...netreba tolko variť, odparovať šťavu...teraz som robila kečup...super husty :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?