Moje top odrody rajčín 2021

Táto sezóna bola u mňa mimoriadne úspešná. Rastliny na vonkajších záhonoch som likvidovala až minulý týždeň, v skleníku zber ešte pokračuje. Vysadených som mala 93 odrôd, z nich asi 40 takých, čo som doteraz nepestovala. Z noviniek ma dostala do kolien multiflora Cherry Accordeon - vynikajúca na sušenie .Z drobotiny Iv´s Red Cherry, ktorá sa ešte doteraz predvádza v skleníku. Moja stálica Maglia Rosa bola rekordmankou v dĺžke plodenia ( 8 mesiacov v kuse - rastlina z výsevu 1. novembra 2020 mala prvé zrelé plody na Valentína 14. f. 2021 na južnom okne v obyváku, posledné som oberala minulý týždeň vonku z tej istej rastliny.) Z toho istého výsevu mi ešte stále plodí v kuchyni na okne Blaue Zimmertomate. Začiatkom septembra som ju radikálne ostrihala, vyhnala nové výhony, rozkvitla a má nasadené znovu pekné plodíky. Veľmi sa mi páčili viacfarebné kanadské biftekové srdcia so zemiakovým listom od šľachtiteľky Karen Olivier - True Colours a Taiga . Na budúci rok k nim chcem pridať do kolekcie Tundru a Midnight Sun. Bola som spokojná aj s mojou obľúbenými Mrs. Schlaubaugh Famous Strawberry, Orange Russian 117, Lucid Gem, Not Purple Strawberry, Sweet Casaday, Green Tiger( aj keď tento rok dosť praskal), Burgess Stuffing, Ramallet Bombeta z Mallorcy, Helsing Junction Blue, z noviniek hlavne zaujala úrodná, plesniodolná kokteilovka Primabella, ďalej Alice´s Dream, chlpatá úrodná Abrikos, Copper River, sladký Everet´s Rusty Oxheart, De Barao Tsarskyi, Red Stuffer cherry, Modrá Dancing With Smurfs..... Posledné 2 foto z októbrovej oberačky a ochutnávky. Eva T.
Odpovedať
Ešte špeciálne k mojim 2 rekordmankám v dĺžke plodenia Maglia Rosa a Blaue Zimmertomate vysiate 1. novembra 2020 , od Vianoc prisvetľované na obývačkovom okne, prvú Magliu som obrala 14. februára 2021, Blaue Zimmertomate 5. marca. B. Zt. pestovaná aj po zmrzlých naďalej na okne, ale východnom, Maglia presadená koncom mája von do 15 l nádoby bez dna do polotieňa pod slivku, - posledné plody som oberala 23. októbra, na druhý deň už boli zvyšné zmrznuté.Blaue zimmertomate pokračuje v plodení ďalej na okne. Dúfam, ze do Vianoc vydrží. Posledné foto Blaue Zimmertomate spred týždňa. Nebudem ju prisvetľovať. Eva T.
Odpovedať
Krásne a zaujímavé odrody. Všimla som si na foto.jednu polsku firmu, vy máte osobné s ňou skúsenosti? Pozerala som to na nete a majú veľa odrôd ktoré chcem skúšať len by som rada našla niekoho kto uz od nich kupoval.
Odpovedať
@miggi83 Neviem, ktorú poľskú firmu ste mysleli, pred 4 rokmi som objednávala z tomatoeden, výber pomerne bohatý, ale semienka mali slabú klíčivosť,odvtedy som u nich neobjednávala, vlani som zháňala nejaké paprikové na plnenie , na poľskom webe Pomidorlandia som objednala 2 nové, ktoré som inde nenašla- Red Stuffer Cherry od nich je vynikajúci ale druhý - Big Red Stuffer nebol to, čo deklarovali( posledné foto popisom, ako mal vyzerať), navyše veľmi praskal tak som z neho semienka ani nebrala Z väčších Stufferov zostávam teda pri Burgess Stuffing z chorvátskeho croatianseeds- tam objednávam už viac rokov rôzne novinky. Pridávam foto Stufferov. Eva T.
Odpovedať
@purpleball áno poľsku firmu ktorú uvádzate. Dakujem
Odpovedať
@miggi83 Našla som ešte obr. tej Big Red Stuffer , ako mi v auguste rozpraskal a navyše nezodpovedal tvaru a popisu poľského eshopu, aký mal mať,( podobne ak Yellow Stuffer) tak ho už nebudem sadiť.
Odpovedať
Profilova fotka
velmi zaujimave odrody, kazda jedna a zrejme su aj chutne v porovnani s tymi, ktore sa kupuju v obchodoch, co je viac ako vlastna uroda 🙂
Odpovedať
@purpleball Mozem Vás poprosiť Ak by ste si mali vybrať dve ..tri najlepšie Odrody rajčín ..s veľkosťou povedzme niečo ako štart prípadne tornádo ..aké odrody by to boli .. ? Prípadne môžete k tomu odporučiť aj niečo strapcove malé ..ďakujem
Odpovedať
taku chut mam podla tych fotiek na nejake dobre domace rajcinky sladucke ze az 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
co som zachytil tak tento rok sa viacerym darilo mat rajciny aj ked bolo dost chladno vonku, to je ako mozne? 🙂
Odpovedať
@branislavv ono sa to rozbehlo ale bolo poznať kratšiu sezónu ..
Odpovedať
Ked tie rajciny pukaju, tak to je vlastne preco? Lebo uz su moc prezrete?
Odpovedať
@liminka nie, je to nevyvazeny prijem vody. Niektore odrody su na to nachylnejsie, niektore menej. Staci po nejakom kratkom obdobi so znizenou zavlahou vacsia narazova davka vody a paradajky popukaju, dozrete aj nedozrete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pbe Z klasiky je rozhodne najchutnejšia Start S F1, Tornádo nechutí. Ešte je chutná aj Rose de Berne, príp. Milica F1. Z menších, ktoré dostať bežne v obchode Gardenberry F1, Mandant F1, aj oranžové Datlo. Eva T.
Odpovedať
Túto sezónu chcem vyskúšať okrem spústy ďalších- 4 Tarasenkove odrody vyšľachtené v 80-tych rokoch minulého storočia. Feodosiy Makarovich Tarasenko bol učiteľom fyziky vo Voroneži na Ukrajine, amatérsky záhradník,šľachtiteľ, tvorca viac ako 50 odrôd paradajok, ktoré nazýval hybridmi, ale sú to klasické OP odrody .Mali by byť vysoko úrodné a pomerne odolné k chorobám. Eva T.
Odpovedať
Pridávam ich foto s popismi. Eva T.
Odpovedať
Profilova fotka
kde sa daju teraz okrem supermarketov zohnat sladucke a chutne rajciny?
Odpovedať
@purpleball ďakujem Vám
Odpovedať
Profilova fotka
ved neviem ci nefunguju take miestne trhy na zeleninu a ovocie, mozno na takych keby si pozrel.
Odpovedať
@sebrino ak myslis od drobnopestovatelov, tak asi tazko. Je januar, ked aj niekto kuri v skleniku, tak pestuje akurat pre vlastnu spotrebu, nie na predaj.
Odpovedať
Profilova fotka
V takýchto prípadoch je lepšie mať vlastný skleník, lebo to sa nedá porovnať chuť vlastnej paradajky a tej z obchodu.
Odpovedať
@darho už mám akurát dokončený ( viď môj album ) tak hádam niečo z toho bude tento rok .. najmä papriky sa chystám dnu dať ..a nejaké koktejlové paradajky ..
Odpovedať
Profilova fotka
Držím palce aby sa uchytili, aj používaš na ne niečo špeciálne aby sa im darilo?
Odpovedať
@zita19 jaj tak, takze radsej pomenej a castejsie ako odrazu velka zavlaha.
Odpovedať
@liminka zas zavlazovat treba tak, aby sa voda dostala az ku korenom. Praskanie paradajok je skor problemom po vydatnych dazdoch ako pri zalievke. Zavlaha ma byt dostatocne vydatna aby sa voda dostala do hlbky aspon 20 - 30 cm. Ked budes clapkat kazdy den trosku vody tak ta voda sa len bez uzitku vypari. Radsej 2x tyzdenne vydatne ako kazdy den ovlazit vrchnych 5 cm pody.
Odpovedať
@zita19 to mi nenapadlo, ze potom by to mohlo stratit efekt a vlastne viac by to uskodilo ako pomohlo. Co uz, clovek sa uci cely zivot 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ja som bola tento rok nadšená z plesniodolnej Rose crush F1, Vééľmi bohato rodila, až do mrazov, plesni úspešne vzdorovala a bola veľmi chutná, mäsitá a šťavnatá. Už som ju vysiala aby som si narobila dopredu klony
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?