Môžem ešte vysadiť zemiaky?

Bude z nich nieco alebo to uz nema vyznam?
Odpovedať
@turanga_leela podla mna uz z toho nic nebude 🤔
Odpovedať
Ha, sadit mozes aj v polke novembra, ale asi z toho uz nic nebude 😐 Ale zalezi aj od toho aku odrodu a v akej oblasti byvas 😉
Odpovedať
pochybujem, ze z nich nieco bude. Aj tie najskorsie odrody potrebuju 8 tyzdnov a to by im uz bolo zima. Jedine, ze vysadis do vreca a v oktobli ich prenesies niekde kde je svetlo a teplo.
Odpovedať
@babkazvidieka @cickamica @zita19 dakujem za nazor...tak to asi nebudem silit...A uz asi nie je nic co by som mohla vysiat/vysadit, ci?Nejak sa mi nechce rozlucit sa so sezonou 😕
Odpovedať
@turanga_leela spenat, redkvicka, cibula sadzacka, zimny salat mozes siat este aj teraz. Spenat a cibula mozu kludne zimovat v pode. O par tyzdnov mozes vysievat mrkvu a petrzlen, ktore budu v pode hajat do jari. Cesnak uz mozes. A okrem toho vysievat vsade kde je volna poda zelene hnojenie.
Odpovedať
@zita19 dakujem...Jesenny vysev korenovej zeleniny som skusala, nebolo z toho zial nic 😬😕 Cesnak davam tak v polke novembra, aj zimnu cibulu. Vsetko zalezi od pocasia. Ale ten spenat a redkovku este skusim predsa. Dala som redkovku pred dvoma tyzdnami a ako liezla, tak ju ohlodavali svine skocky 😠
Odpovedať
@cickamica na skocky treba davat ylte lepove dosky. Uplne nejlepsie hned ako vylezu prve listky
Odpovedať
@zita19 super dakujem, vyskusam tu mrkvu a petrzlen teda 🙂 A redkovku este teraz, mozno aj salat taky zimny nejaky...predlzim tuto nepodarenu sezonu este trosku ;)
Odpovedať
@zita19 to su tie klasicke lepove dosticky? take ako sa davaju na stromy? A ako to das k hriadke?
Odpovedať
@zita19 dik, pozriem to v obchode
Odpovedať
@turanga_leela dostat aj take co sa daju zapichnut do pody, ale ked mas len tie do stromov, tak ich treba navliect na nejaky kolicek aby stali medzi riadkami
Odpovedať
@zita19 aha dik tak pokukam, ja som zatial videla len tie stromove
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?