Najväčšie tekvice 1,1t.

Najlepšie tekvice.
Odpovedať
Čo je to "najvedšie"? Doporučujem zopakovať slovenskú gramatiku 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sylviah5433 preklep, ktorý si žiaľ vie autor opraviť sám len nejaký čas. Preto som to opravila ja ako administrátor 😉
Odpovedať
Profilova fotka
wow tak z tej by bolo teda polievky 🙂 😄 😄 😄
Odpovedať
@tamkake15 z toho by polievka nebola nic moc. Tie su slachtene na velkost, nie na chut. Okrem toho nastopane tolkou chemiou, ze by som z nich nechcela ani omylom, a to ja nie som ziadny Eko-natur-BIO fundamenalista
Odpovedať
Profilova fotka
@milan59 fúha, tak to je riadne obrovská tekvica 😮 😮 😮
Odpovedať
Profilova fotka
by ma zaujimalo, co z takymi velkymi tekvicami robi 😄
Odpovedať
@jela85 zjavne na ne posadi vnucky a foti ich 😉 a realne... to podla mna len ako krmna hmota pre zvierata
Odpovedať
@matkoo72 bratia Patonovci uz mali niekolko rekordnych tekvic. Pestuju ich dlho a len preto aby sa zucastnili kazdorocnej britskej sutaze zahradnokv, kde sa prezentuju giganticke vypestky. Videla som dokument, 5 kilove mrkvy, 3 kilove cibule... Je to pestovanie ciste pre tuto sutaz, nic pre uzitok. Proste kazdy blbne po svym. Niekto vo volnom case sedi pred telkou, dalsi v krcme a iny ofukuje giganticke tekvice v nadeji, ze tohto roku bude mat rekordnu a prekona vsetky doterajsie....
Odpovedať
@matkoo72 aj ja by som povedal 😄 😄 😄
Odpovedať
moje decka by mali radost, keby mohli taku velku tekvicu vyrezavat a isto by im to aj dlhsie trvalo, takze aj maminka by bola rada, keby mala klud 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?