Skusenosti s obchodom

Zdravim objednaval niekto z vas v priebehu tohto roka z obchodu aev-sv.cz? Urobila som podla ich instrukcii objednavku a ani obraz ani zvuk, neviem ci pracuju , nepracuju poslala som aj mail v akom stave je objednavka a nic... Ci mam teda hladat nejaky eshop na svk ktory ponuka tolko druhov semien rajcin za prijatelnu cenu. Dakujem za info
Odpovedať
@miggi83 no kukam ze ta stranka vyzera ako z 90tych rokov, nevyzera velmi zivo, mozno sa mylim. Ani som nenasla na nu nikde recenzie, dokonca ani na FB nie su, je to divne
Odpovedať
Myslím, že hľadať teraz semená rajčín je už neskoro.
Odpovedať
@gajaranka to k budúcemu roku. @cickamica odporučili ju tu na fóre a je tam najväčší výber aký som našla. Hľadám totiž aj niečo netradičné farebne vzhľadovo. A možno aj chuťovo no nič tak predpokladám, že z toho nič nebude 😂😂😂😂😂🤦
Odpovedať
Profilova fotka
@miggi83 ak ťa to neponáhľa, tak skús ešte počkať a keď sa nebudú ozývať, tak vyskúšaj nejaký iný e-shop.
Odpovedať
@tamkake15 vyse tyzdna bez reakcie na vsetky maily tak uz mam najdeny ine eshop kaslem na nich 😂
Odpovedať
@miggi83 potom skus pozriet stranku bio-eco-logic, ma vela roznych rajcin (ale asi az na zaciatku sezony zas), povodne odrody
Odpovedať
@cickamica tu som nasla aj tu v bazare. Dik nechcem nechavat nakup na sezonu pocitam ze bude vela druhov vypredanych. Ci? Ak kupim tedaz je to skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
@miggi83 zbytocne budes uz teraz kupovat, vsak pockaj a radsej potom o nejaky cas skor.
Odpovedať
@branislavv bola som u nas v zahradkarstve a mali asi75% odrod ktore mam vypisane a to twda je posezonny predaj. Len sa obavam ze pride sezona a nekupim nic lebo ak sa mu zle predavali dopreda a neobjedna. Neviem co robit...
Odpovedať
@miggi83 veď práve po sezóne 2020 kúpiš čerstvé semienka , alebo kúp základ teraz, na každom obale musí byť dátum spotreby ako u každého tovaru. A potom si už len dokupiš nejaké špecialitky na internete, aj tam už majú vypredané veľa . Napríklad z tohto som už 2 roky objednávala ( nie síce konkrétne paradajky) a bola som spokojná. https://www.osiva-semena.sk/510-kolik...
Odpovedať
Profilova fotka
@miggi83 a vrátili ti aspoň peniaze, či neplatila si dopredu? To ti verím, to by aj mňa omrzelo čakať!
Odpovedať
@tamkake15 nastastie nie lebo mali tu stranku akusi pototo a v instrukciach som nasla ze treba zo slovenska pisat mail s tovarom. Tak odisiel predcca 14 dnami. Nevadi nasla som aj v nasom zahradkarstve co chcem kupit a co nekupim objednam na svk. Hold ajnegativne skusenosti patria k zivotu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@miggi83 veď jasné aspoň do budúcna vieš aj druhým poradiť, že z tade neobjednávať. Super, že si to našla aj inde 😉 🙂
Odpovedať
@tamkake15 tak som podlahla mojmu chceniu mat tie semienka doma. Kupila som asi 8 druhov u nas na moj podiv tie odrody tu mali a este lacnejsie ako na nete tak este v zime kupim klasiky marzano a start lebo tie nemali a snad budem stastny zahradkar buduci rok 😂😂😂😂
Odpovedať
Profilova fotka
@miggi83 super, vidíš, niekedy človek zistí, že fakt sa cez internet ani neoplatí kupovať. Tak držím palce, snáď ti to pekne pôjde 😉
Odpovedať
@miggi83 ja vzdy kupujem semienka zaciatkom sezony, januar je idealny, zozeniem vzdy vsetko a vacsinou su to nove semienka, neberiem dopredaj toho, co len ostalo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?