Vädne mi paprika - prečo?

Zošúverili sa mi plody, aj celá rastlina ovädla. Len jedna jediná zo všetkých. Polievam všetky rovnako, rovnaká starostlivosť. Nemá vošky, ani mravce, nevidno žiadneho škodcu 😒
Odpovedať
Nepoliala si prilis studenou vodou?
Odpovedať
Nemas tam krtonozky? ze by zozrali korene..alebo hryzce..
Odpovedať
To je cudne ze len jeden koren...ak sa to uz neda zachranit tak by som kukla na korene.
Odpovedať
Tiež sa mi to už stalo, vtedy mi niekto postol tento článok: http://www.floraservis.sk/vadnutie-pa... . Neviem, či to bolo ono, každopádne pošla len jedna jediná našťastie.
Odpovedať
@stellael no moje nervy, tak toto vidim prvy krat...ja som to bral tak, ze ked odisiel nejaky koren, tak proste odisiel...toto sa mi nepaci ze to moze byt taketo nieco 😬🤔
Odpovedať
@stellael fuha to je zas nejaka novinka v zahradach? 😬🤔
Odpovedať
@majstercapko nie, polievam odstatou zo suda a polievam vsetky rovnako, bolo by divne ze vdaka takej vode odisla len jedna... @zahradkarvlado krtonozky nemam v zahradke, ani o hryzcoch neviem, aj ked nedaleko je potocik @stellael tak toto veru vyzera podla obrazkov rastliny ako ono...vytrhla som, ale nebadam nejake veci ani na korenoch 🤔🙁 Snad to nelapnu dalsie 😞
Odpovedať
@majstercapko no...uz sa budeme bat cokolvek vysadit, lebo sa stale objavi nejaky novy skodca 😛
Odpovedať
To sú zaujímavé informácie, človek sa tu stále naučí niečo nové :)
Odpovedať
@stellael to je zaujimava "novinka", dik za info 😕
Odpovedať
ďakujem všetkým, už je vonku..nevyzerala poškodene ako som písala a zatiaľ to ďalšie nechytili
Odpovedať
@stellael no ved toto, uz mi to zacina liezt na nerv...ako ja sa rad podelim aj so skodcami..len oni sa neradi delia 😛
Odpovedať
Článok sa načítava...
Priebezne hlasenie- papriky ok, paradajky derave od skorcov :(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?