Domček ako z rozprávky- nutnosť odvozu z pozemku v Chorvátskom Grobe

Z druhej ruky
2. jún 2020
3
406

Montovaný drevodom v provensálskom štýle bielej farby, s peknou sivou plechovou strechou a sivými detailmi, zvnútra komplet krásny drevený obklad, drevené schody, izolácia. Dom slúžil ako obchodný priestor pre kvetinárstvo, preto ponúkam aj zopár fotografií v galérii na inšpiráciu do budúcna či už ide o Veľkú noc, Halloween, alebo Vianoce. Dom je vhodný na celoročné bývanie a využiť ho môžete aj ako víkendovú (záhradnú) chatu, obchodný priestor (predajňa, kaviarnička, cukráreň...), alebo ako hosťovský domček pre rodinu, priateľov...

Rozmery: Dĺžka 507 cm x šírka 450 cm a výška 490 cm.
Priestor dole: Vstupná terasa 210 cm x 450 cm, priestranná miestnosť rozmerov 505 cm x 420 cm, v zadnej časti miesto nachystané na kuchynskú linku a kúpeľňa 205 x 195 cm s wc, umývadlom, sprchovým kútom, bojlerom a infraohrievačom. Schody vedú na horné poschodie, kde je tiež miestnosť rozmerov 505 cm x 420 cm + lodžia rozmerov 95 cm x 420 cm. Vrchné poschodie sa dá šikovne predeliť na dve miestnosti.

Dom obsahuje:
Klimatizáciu/kúrenie, kamerový systém (4 kamery, monitor harddisk s možnosťou pripájania sa na diaľku cez smartfón/tablet/počítač), bezkáblové vypínače svetiel + svietidlá, automatickú lamelovú roletu na vchodových dverách (ovládanie zvnútra aj zvonku- kde sa nachádza uzamykateľná ovládacia skrinka), markízu nad terasou.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.