Bioklimatická pergola

Zobraz úvodný príspevok
Máte niekto skúsenosť s touto firmou https://www.al-pergoly.sk ? Páči sa nám ich pergola skyline, tak by ma zaujímalo či sú spolahliví. Ďakujem
Odpovedať
@hronkanka tie screenove myslis? to je super vec 😎
Odpovedať
na screenove ma aj teraz isotra akciu. asi zdarma pri objednani k pergole. musim to pozriet, nestudovala som to cele, len som videla reklamu na to. ale teda, davam do pozornosti 😄
Odpovedať
@liminka Pri kupe jednej dostanes druhu zdarma. Nie je zac 😄 Nevedela som to tiez, ale mi to nedalo a obetovala som tych par klikov. Lebo bolo taketo nieco uz viackrat, ale zakazdym tam boli nejake odlisne podmienky.
Odpovedať
@hronkanka Fuha, tak to dakujem pekne 😄 Esteze som vystihol pocasie a stihol pergolu alebo teda strechu na pergole zavriet. Aspon sa da vyjst v pohode na terasu. A uz asi takto budeme az do jari, aspon predpovede tomu nasvedcuju zatial.
Odpovedať
@ruskiana dakujem. aj by som povedala, ze si mi usetrila cas, ale uz som to stihla medzitym tiez zistit.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od antoska65:

@hronkanka tie screenove myslis? to je super vec …
@antoska65 ano, tie som myslela. vsak tie sa zvyknu davat takto na pergoly, nie? aj na okna, ak sa nemylim. neviem ci tie take hlinikove, co sa davaju bezne na okna sa daju aj opacne dat, ze na pergolu. dufam, ze som sa v tom nezamotala nejak 😀
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od kubiano:

@hronkanka Fuha, tak to dakujem pekne 😄 Es…
@kubiano tak daj bacha na to teraz, pocasie sa ma zase zmenit, zase sa ma ochladit a dost rapidne, tak je dost mozne, ze zase nieco aj napadne. aby sa ti to podarilo aj teraz vychytat.
Odpovedať
Určite drevo, nám robil tento majster a sme naozaj spokojní https://www.daibau.sk/patrik_polgar
Odpovedať
drevo isto nie, o to sa treba starat a osetrovat to stale. by som sa bala, ze sa mi tam nejake osy alebo iny hmyz nastahuje do toho dreva. musi sa to natierat. my sme dali pekne krasne spravit v isotre hlinikovu pergolu a to mame bez starosti.
Odpovedať
U nas to bolo dost narocne rozhodovanie. Kazdy chcel kazdu chvilu nieco ine. Ale tiez volba padla na hlinikovu pergolu a som rad. Je to predsa len asi take trvacnejsie a odolnejsie. Momentalne mi vyhovuje vo vsetkych ohladoch.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od kubiano:

U nas to bolo dost narocne rozhodovanie. Kazdy ch…
@kubiano to sme si tu viaceri stihli vsimnut :-D ale tak vsetko dobre dopadlo by som povedala.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od hronkanka:

@kubiano to sme si tu viaceri stihli vsimnut :-D …
@hronkanka No a nesluzi to tu na to, aby sa clovek poradil, ked ma nejaky problem, ked riesi nejaku situaciu? Podla mna presne na to funguju diskusie. Cize moje konanie bolo v sulade so vsetkymi pravidlami a stanoveniami 😀
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kubiano nikto nehovori, ze nie, vsetko bolo okej. ale niekedy to je take komicke. ale pokial si nasiel informacie a pomohli ti pri kupe.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ruskiana:

@kubiano nikto nehovori, ze nie, vsetko bolo okej…
@ruskiana Nasiel, ved presne o tom hovorim. Teraz zacinam rozmyslat, ze tie rolety nejaky by sme tam mohli dat. Ale opacime tento rok, ako to bude, aby sme si cely zazili a podla toho sa potom rozhodne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kubiano:

@ruskiana Nasiel, ved presne o tom hovorim. Teraz…
@kubiano ked spominas tie rolety, tak to chces potom davat dorabat screenove alebo take tie klasicke hlinikove, alebo ake su to, co sa davaju aj na okna normalne? moze ist vlastne nieco taketo aj na pergolu?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mirinka89:

@kubiano ked spominas tie rolety, tak to chces po…
@mirinka89 podla sa moze a da vsetko, ked najdes niekoho, kto bude ochotny sa do toho pustit. ale nechala by som si poradit od niekoho, kto sa do toho rozumie a poradi ti, mozno aj na zaklade nejakych fotiek, nejakej dokumentacie, ze co tam bude lepsie dat spravit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liminka:

@mirinka89 podla sa moze a da vsetko, ked najdes …
@liminka to podla mna nie je tazke si predstavit. len si treba uvedomit, ktora moznost tam bude efektivnejsia.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liminka:

@mirinka89 podla sa moze a da vsetko, ked najdes …
@liminka to je jasne, to by sme sa sami do toho isto nepustali. akoze muz je sikovny, vie porobit vela veci, ale pri niektorych chce mat aj on istotu a hlavne aj ta zaruka sa potom trebars inak riesit, ked mas taku odbornu montaz a ked si to montujes sama doma svojpomocne.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od mirinka89:

@liminka to je jasne, to by sme sa sami do toho i…
@mirinka89 ono ani ta montaz nie je zase taka komplikovana, tam ide skor o to, ze clovek chce mat proste isototu. a mozno taky ten pocit, ze zodpovednost padne na niekoho ineho 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kubiano:

@ruskiana Nasiel, ved presne o tom hovorim. Teraz…
@kubiano ved jasne, vyskusate si to takto a potom pripadne nie je problem ich dokupit a domontovat. aspon to budes vediet posudit, ci to tam treba alebo nie a nebudes kupovat len tak z rozmaru. co ale poznam ludi, aj u nas v praci jeden kolega ich kupoval, tak chvali.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ruskiana:

@kubiano ved jasne, vyskusate si to takto a potom…
@ruskiana Ale kde, to nepatrim medzi tych ludi, co neuvazene nieco riesia. Vsak to si si mohla vsimnut haha. A co hovori na to? Odkial ich kupoval? V akom prevedeni?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kubiano:

@ruskiana Ale kde, to nepatrim medzi tych ludi, c…
@kubiano ako myslis v akom prevedeni? akoze v akej farbe? rozmeroch? alebo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?