Seriozny chovatel zdrobnenych sliepok

Zdravim,chcem zacat s chovom sliepok. Najlepsie zdrobnene,nenarocne plemeno. Viem,ze na zimu sa nosnice nekupuju,no kurnik s volierou uz mam,tak preco cakat. Poradte mi,ale fakt seriozne. Ak mate odskusane. Plemeno zdrobneneho plemena sliepok,nelietave,dobre nosive,nenarocne. A ak viete aj kontakt na seriozneho chovatela co by vedel predat osetrene,zdrave 5 ks mladych sliepok 1 kohuta. Nechcem chodit na burzu kedze teraz uz tam skoro nic nieje. Preferujem osobne referencie,skusennosti,ktore mate s tym ci onym plemenom,ci chovatelom. Vravi sa,ze s chovom sliepok nikdy nie je neskoro zacat,horsie je nezacat nikdy. Takze cakam skor rady a kontakty,ako odhovaranie od toho. Dik
Odpovedať
@pavol2010 ja ta urcite nebudem odhovarat, ale pocakala by som si na jar a cas, ked sa na tej burze urcite bude dat dobre nakupit. Treba sa tam vybrat a porozpravat s tymi ludmi, ziskas vela zaujimavych informacii aj kontaktov a odporucani ;)
Odpovedať
minipippy nechovám, ale na burze/výstave by som už v živote nič živé nekúpil. burzy sú len na roznášanie všelijakého moru do všetkých kútov sveta. 😬 nájdi si chovateľa, dohodni sa, zájdi k nemu a uvidíš v akom prostredí to chová, všímaj si aj ostatné zvieratá čo má a potom sa rozhodni. na burze sa toho nakecá do vetra. je úplne jedno kedy začneš, keď máš nachystané priestory. ;-) slušný pokec k téme nájdeš napr. tu: https://www.ifauna.cz/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?