Pestovanie strelicie

Ahojte, mate skusenosti s pestovanim strelicie? Strasne sa mi ta rastlina paci - niekde pisu vraj je to narocne, inde ze nie az tak. Uz som pozerala par stranok na webe, kde by sa dala zohnat - viete mi odporucit nejake strakny? Kto ma skusenosti s pestovanim - coho sa vyvarovat a pod. A ano, viem ze su to velke rastliny, ale mame 4m strop, takze ak porastie, budem len rada :D Dakujem :)
Odpovedať
@ren017 ahoj, uz som tu temu ohladom strelicie videla, moment, pohladam :) Inak chvalim, tiez sa mi velmi paci
Odpovedať
aha tu: https://www.zahrada.sk/forum/kvety-kr...
Odpovedať
Joj to bola oblubena kvetina prababky :) Krasna, len veru obrovska rastlina
Odpovedať
@babkazvidieka ooo skvele, dakujem pekne :)
Odpovedať
@ren017 uz si si objednala? :) Som velmi zvedava na foto potom
Odpovedať
@babkazvidieka ahoj, este nie, stahujeme sa v blizkej dobe, takze to az ked budeme nastahovani,ale napisem ti potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ren017 strelícia je nádherná, teším sa na foto keď si ju kúpiš :)
Odpovedať
@ren017 tak sa teším, nezabudni na mňa ;)
Odpovedať
@miselaho no len aby mi nezdochla, profik nie som, ale tak no pokus omyl su zaciatky pestovania :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ren017 neboj, nezdochne :) Keď si vopred naštuduješ tak to hravo zvládneš :) Páči sa mi, ako si ideš za svojim ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
takmer po roku, ale aj tak :D vcera certvo kupena strelicia, malicka, taka 30cm cca ale listy nadherne, psychopaticky ju sledujem, nech nevadne, dufam ze porastie. cim vyssie, tym lepsie :D
Odpovedať
@ren017 jeeej, ukaz foto, to som este nevidela ze by doma niekto pestoval
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?