Zázračný živý plot - osobné skúsenosti

Keďže krušpán mi zlikvidovali húsenice, potrebujem nasadiť nový živý plot a ideálne taký, ktorý mi narastie rýchlo, pretože viete ako to je - susedov si človek nevyberá. Našla som toto http://www.zazracny-zivy-plot.cz/ Máte osobnú skúsenosť? Ako dlho trvá kým to narastie? Dá sa to v pohode strihať a tvarovať? Ďakujem http://zazracny-zivy-plot2.sk/?gclid=...
Odpovedať
@spuchlina tak mna uz odradza len ten nazov...vieme ze zazraky sa nedeju...tak neviem..som skepticky 😒
Odpovedať
@spuchlina babka ho ma a v pohode, ujec s tetou tam nasadili..Treba to ale casto strihat, lebo rastie do vysav a ak to neurobis, robi take hrube kmene, ze to budes moct coskoro hadzat do pece 😉
Odpovedať
@majstercapko ano ten nazov je taky..ze smrdi klamstvom. Ale citam rozne recenzie, preto ma zaujima osobna skusenost.
Odpovedať
@littlepony dakujem, ak mozes, pridas foto?
Odpovedať
@spuchlina odfotim ked tam pojdem 😉
Odpovedať
@spuchlina chapem, ale ja uz v zazraky neverim 😉
Odpovedať
@majstercapko ani ja ale toto ma laka, neviem si pomoct 😂
Odpovedať
@littlepony ďakujem :)
Odpovedať
@spuchlina nemas zac..inak ak sa pren rozhodnes tak fakt treba vela a casto strihat, inak s nim mozes za par sezon kurit, rastie ako divy
Odpovedať
@littlepony no prosim, takze este aj zakurit nim mozem, dokonale multifunkcny 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@spuchlina my mame tento zivy plot uz 3 roky a je super. Len ho naozaj treba casto strihat. Rastie velmi rychlo!!!!
Odpovedať
@taylor24 jej super, dakujem! Nemas prosim foto? Bola by som ti vdacna ak by si mohla pridat 🙂 Caste strihanie zvladnem. Este ma strasia, ze v okoli nerastie trava....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@spuchlina poslala som do spravy 🙂
Odpovedať
@taylor24 supeer, paradny, presne taku predstavu som mala, woooow 🙂🙂🙂 No nejdem uz nad tym ani uvazovat asi, bude nahrada za ten povodny 😉 Este sa spytam - netrpi nejakymi chorobami a skodcami? Vsetko v pohode? Vidim ze ani trave nevadi, juj radost mam!
Odpovedať
Profilova fotka
@spuchlina nie netrpi, je to uplne nenarocny zivy plot. Len jedine minus trosku u mna ze je opadavy. Cize v zime zeleny neostane... Ale skoro na jar rychlo listky nahadzuje.
Odpovedať
@taylor24 tak ked zas na jar pekne ozelenie, to by nemuselo vadit. Cez zimu ajtak nesedavame vonku, aby nam neumrzli zadnice 😉 Dakujem za vsetky info, moc si mi pomohla pri rozhodovani 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?