Jednoducho Mária

To nie je názov žiadnej stupídnej telenovely,ale meno jednej nadšenej záhradkárky,ktorá sa namiesto nových šiat a gélových nechtov najviac teší z kvalitného kompostu,lienok na záhrade a prvých lístkov šalátu v záhone...
Odpovedať
@gaiamaria vitaj medzi nami 😍 Krásna záhradka! :)
Odpovedať
@cickamica ďakujem za privítanie,záhradku mám asi 35 rokov,ale intenzívne sa jej venujem asi ôsmy rok,keď deti vyrástli
Odpovedať
@gaiamaria tak ty budeš veľkým prínosom ako skúsená záhradkárka, teším sa na tvoje príspevky 😘
Odpovedať
@cickamica budem sa snažiť
Odpovedať
@gaiamaria tak vitaj, pekne fotky 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@gaiamaria to je krasna zaradka. Sikulka. Pekne zvolena farebna skladba.
Odpovedať
Profilova fotka
@gaiamaria krásna záhradka...tak zvolené farby kvetov milujem :-) veľa radosti želám zo záhradky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gaiamaria, pekné fotky, krásna záhrada 🙂
Odpovedať
tak sa mi vidi, ze sa tu vsetci tesime rovnakym veciam a rozhodne to nie su tie spomenute gelove nechty ... moje su vzdy nakratko ostrihane a niekedy aj hlinu za nimi donesiem do prace :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lubiqe tuto zimu som sa snažila mať pekné nechty...chvilu to trvalo...až do prveho slniečka na záhrade...mám ich opäť polámane ako vždy statočne...mam pekne rukavice všelijake, len akosi v nich neviem pracovať...potrebujem citiť rastlinku a hrabať sa v zemi...aj ked mam hlinu večer za nechtami, ale ten dobrý pocit mi nikto nevezme :-)
Odpovedať
Sa pridavam...ani ja nemam gelove nechty...skor take kopytka 😄😄😄😉
Odpovedať
@konyk 😄😄😄 ty si kon fakt 😄😄😄😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@gaiamaria vitaj, malo sem chodim ale tesim sa novym tvaram 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?