Juraj

rad sa vrtam v zemi,a okolo zahrady.nie som zaciatocnik ale rad skusam nove,ako napr.brokolica a bob tento rok.
Odpovedať
Profilova fotka
@juraj79 vitaj Juraj medzi nami :) Bôb pestuje suseda, vždy si z neho potom zobnem keď uvarí. Brokolicu som ešte neskúšala 🤔
Odpovedať
Vitaj medzi nami juraj :) A bob ako spracovavate ak sa smiem spytat?
Odpovedať
@littlepony to presne vie moja polovicka,:grinning: ja pestujem ona navari a ja spapam.vraj sa taky cerstvo obraty uvari a hned konzumuje,ale ako sa vari dam vediet neskor.
Odpovedať
@miselaho Ahoj. brokolicu milujem na vsetky sposoby preto skusam.uz sa tesim ak nieco bude.:grinning:
Odpovedať
Ahoj, no to som aj ja zvedava na tu pripravu bobu :) Brokolica sa nam nevydarila, uz som potom do toho nesla tak drzim palec nech sa zadari aspon tebe
Odpovedať
@juraj79 dik
Odpovedať
Profilova fotka
@juraj79 tak držím palce, nech sa vydarí. Potom sa nezabudni pochváliť ;)
Odpovedať
@juraj79 neviem ako ste na tom sp pestovani bobu, ale ten vyslovene zboznuju vosky. Netreba podliehat panike, napadaju len vrcholove vyhonky. Staci ich splachnut silnym prudom vody, ak uz je odkvitnuty, tak ich treba povylamovat, na stare listy nepolezu. A vrcholove vyhonky su jedle. (tolko co som si zapamatala o pestovani bobu, ja som ho pred niekolkymi rokmi v panike cely vyhadzala do kompostu, keby som to vtedy vedela 😒 )
Odpovedať
mnam bob, som roky nevidela :) babka pestovala volakedy
Odpovedať
@juraj79 vitaj medzi zahradnymi maniakmi :D ja som taka stredna trieda, moc sa nevyznam, ale ku vsetkemu mam chut nieco napisat :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?