Som Jana a som (zatiaľ iba) balkónový záhradník

Profilova fotka
Ahojte, volám sa Jana a odmalička som vyrastala na záhrade, už ako malá som si vždy pýtala vlastné políčko v záhrade a pestovala som si vlastný hrach, vlastnú mrkvu a hlavne rôzne kvety. Teraz kvôli práci bývam v meste v byte a o záhrade každý deň iba snívam. Tak som sa rozhodla, že zatiaľ si budem pestovať aspoň na balkóne a tento rok som sa do toho konečne pustila. Idem na to opatrne, zatiaľ mám len rajčiny a bylinky.  Raz ale budem mať veľkú záhradu plnú kvetov, ovocia a zeleniny! 🙂
Odpovedať
@janamartish krasne, mnoho ludi tak zacina, drzim palce nech sa sen stane skutocnostou! 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@tabalugativi ďakujem! Budúci rok pridám ďalšie rastliny, a potom snáď niekedy už aj tá vytúžená záhrada príde 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janamartish milá Janka, so mnou je to naopak...som z mesta a sadila som celé roky na balkóne, rajčiny, papriky, fazuľu a byliny a kopec kvetov 🙂 radooosť 🙂 teraz mam záhradu a neviem sa vytešiť,,,sadíme všetko, čo sa dá, a kopeeeec kvetov 🙂 je to velká radosť 🙂 držím palčeky, nech sa aj vám splní sen 🙂 je to krásny a užitočný sen :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica to je také prvé znamenie budúceho záhradníka, že začína s pestovaním za akýchkoľvek podmienok 🙂 záhradu máš krásne zakvitnutú, dúfam, že aj ja sa k takej raz dostanem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janamartish ano, ak má človek vzťah k prírode, nájde si svoje miestečko na zemi, čo aj na balkone 🙂 Dakujem za pochvalu, to vždy poteší 🙂 a nech máš krásnu úrodu na svojom miestečku 🙂 iste raz bude aj záhradka :-)
Odpovedať
@janamartish ahoj, držím palce, ja som tiež začínal na balkóne a konečne tento rok zažívam prvú sezónu na vlastnom pozemku vo vlastnej záhrade. Je to neuveriteľné keď teraz chodím a pozorujem co sa podarilo a co budúci rok urobím inak.
Odpovedať
Profilova fotka
@kesu81 super 🙂 nech sa ti darí 🙂 ja som na zahrade štvrtý rok, a stále niečo prerábam, dorábam, mením...v tom je záhradka zázračná...stále je čo robiť a je užitočná a máme sa z čoho vytešovať, čo sme si vytvorili sami....pre mna je to stále zázrak...že také malé semiačko dám do zeme a čo z toho vylezie 🙂 a ked rastie kvietok, tie neustále zmeny z pučiku až po kvet 🙂 je to naozaj neuveriteľnééé :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@janamartish odkial si Janka ? Ja som z Dolného hričova ZA
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?