Stevig

Profilova fotka
Zdravím všetkých priateľov záhradky a záhradničenia. Aj ja si dovoľujem pridať sa medzi Vás, veľkú chasu milovníkov krásneho ovocia a zeleniny dopestovaných svojou snahou a vlastnými rukami. Ja som už dôchodca, takže záhradka je moje náhradné zamestnanie, v ktorej trávim väčšinu svojho voľného času. Aj ja skúšam, vymýšľam a rád sa o svoje poznatky podelím s tými, čo tiež milujú záhradku a záhradníčenie. A na oplátku dúfam, že v týchto Vašich témach, ktoré som inak už dávno zháňal, nájdem také veci, z ktorých sa podučím a zdokonalím. Prajem nám spoločne všetkým krásne záhradky a bohatú úrodu v nich.
Odpovedať
Profilova fotka
@stevig ahoj, vitaj :) Som rada že sem zavialo ďalšieho šikovného záhradkára :) Ak by si náhodou našiel na stránke chybu, alebo by si mal nápad ako niečo vylepšiť, kľudne mi kedykoľvek napíš ;) Prajem pekné chvíle medzi záhradkármi a teším sa na ďalšie tvoje príspevky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi pekne ďakujem za privítanie, už teraz sa cítim ako medzi svojimi. Ešte raz ďakujem.
Odpovedať
@stevig ahoooj, sikovnych chlapov nikdy nie je dost ;) Som rada ze sa tu tato zahradkarska rodinka rozrasta, ja som tu skoro od zaciatku a paci sa mi ze nikto tu nikoho nezosmiesnuje ale vsetci pomozu. A v ktorej casti Slovenska zahradkarcis? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tabalugativi Ja záhradničím na južnom Slovensku, v malej dedinke Málaš. Má asi 600 obyvateľov, prevažne maďarskej národnosti. Máme asi 8 árovú záhradu, takže spolu s manželkou máme čo robiť. Ale zato, čo sa týka zeleniny, sme sebestační.
Odpovedať
@stevig to je krasne, tak sa veru mate co zvrtat. Na juhu je fajn, da sa tam byt pri troche namahy naozaj sebestacny. Tak nech sa dari!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?