Grilované mäsko a pečená paprika :-)

Profilova fotka
Dnes bol krásny slnečný deň, čo sme využili ako správni záhradkári na kus práce, no samozrejme aj na oddych 🙂...Len  škoda, že sa tak skoro už stmieva a hneď sa aj schladí. Museli sme zaliezť do chaty skôr ako máme vo zvyku a prikúriť si 🙂 ...nuž taká je jeseň 🙂... ale aj to má svoje čaro :-)
Odpovedať
@lubicabystrica ja jesen milujem :) krasne takto si ju vychutnat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciachrobacik vždy som milovala jeseň 🙂 no odkedy mam zahradu...akosi mi je vždy ľúto sa vzdať tých všetkých krásnych letných kvetín....a tak predlžujem ich život...len ich striham, čistím od sušín, a sa teším, keď zakvitnú ešte niekolkokrát 🙂 a tak jeseň oddialujem 🙂no  keď nado mnou jeseň vyhrá, v konečnom si vydýchnem a teším sa z jej krásy :-)
Odpovedať
@lubicabystrica ja som bola prekvapena ako sa zmenila zahrada teraz za tyzden. Nemala som na nu cas a ona sa rozhodla ze sa uz ulozi na zimny spanok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciachrobacik ano...stači nevidieť zahradu hoc len par dni...a vidieť tú veliku zmenu...jeseň sa pustila do práce s veľkou chuťou...😃🎃😃🎃😃🎃🍁🍂🍁🍂🍁
Odpovedať
@lubicabystrica joj mňam 🙂 treba si užiť možno posledný pekný víkend..
Odpovedať
Profilova fotka
@littlepony ano....nech je stupňov hocikolko, ale ked svieti slnko, vtačiky vyjedaju ešte slnečnice a včielky poletuju...je to velká radosť a dobrý pocit....kvetiny sa sfarbili na jeseňovo....no negriluj !!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica parádne ste využili možno posledný krásny víkend. Ja stále dúfam a verím, že to babie leto sa nejak zdrží...
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho slnko dá človeku toľko energie...konečne sme vyriadili aj pozemok za chalupou...chudák pozemok, akoby za to mohol, že je vzadu a nevenujeme mu toľko pozornosti...už sme sa tam len brodili cez burinu....a od radosti, že sme to zvládli sme potom pogrilovali....krásny deň to bol....budeme veriť, že slniečko nám bude robiť ešte radosť...človek má inú chuť do života....aj vtáčiky a včely nám robili spoločnosť....slnečnice sa len tak otriasali...zrniečka frkali na všetky strany...už vidím na rok, kde všade narastú...no nebude to moja zásluha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica slnečníc nikdy nie je dosť ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho anooo 🙂 som im vďačná, že mi tak pomáhajú vtáčence...tie vyjedené kvety, čo ostrihám už ...dávam do vázy...včera sme sa zabávali, ako sa tam chodia kŕmiť, aj to posledne zrniečko je vzácne....semiačka lietali aj k susede...tá bude mať radosť....nesadi ani jednu...chodí sa na záhradu opaľovať...:-).....možno konečne zistí, čo je záhrada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica bude mať slnečn(íkov)icu 😉
Odpovedať
@lubicabystrica ale necakala som, ze to pojde tak rapidne 🙁
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@luciachrobacik ano...prišlo to rýchlo....horúce leto rovno do studennej jesene 🙂 ...u nás našťastie sa rozkvitli astry, začínaju chryzantemy 🙂 aspoň tie to istia 🙂 ....okopala som a očistila aksamietnice....ešte stale sa rozkvitli a robia radosť.....dnes začalo pršať...už len musime veriť, že to nebude nekonečný dážd ako vlani a znova vyjde slniečko :-)
Odpovedať
@lubicabystrica no dnes sa uz to pocasie riadne zopsulo zda sa 😐😠
Odpovedať
@lubicabystrica krásne 🙂 Inak budúci týždeň sa má podľa shmu otepliť, tak sa teším na to babie leto..i keď už len tak oddychovo, záhrada je už pripravená na spánok 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@luciachrobacik momentalne svieti už druhý deň slniečko...radosť...len sa chodím kochať v kvietkoch, že ešte nezhnili...i paradajky a Almy su von...dnes asi papriky zavarime...a paradajky už pozbierame...praskaju...asi noci su už predsa chladne ...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciachrobacikano...zatial to vonku vyzera u nas celkom dobre...dažde ustali a je pekne...radosť...aj v podvečer sa da ešte posedieť vonku...tešíme sa ...kvietky ešte robia radosť :-)
Odpovedať
@lubicabystrica tu sa dnes uz pocko uplne pokazilo zas :(
Odpovedať
Profilova fotka
@luciachrobacik aj my sme už obrali paradajky do pohárov, začali praskať a zavarili posledne Almy...noci su už chladne.....je tu jeseeeeň ...:-)sezona je za nami :-)---už len slnečnice som nechala pre vtáčiky ešte...aj ked nevyzeraju vábne  a kvetiny jesenne su zatial ok :-)
Odpovedať
@lubicabystrica no veru, uz je tato sezona definitivne fuc. Uz aj drienky susedovcom opadli...
Odpovedať
my este asi zorganizujeme jeden rylovaci gulas a musime hrozno pojest. A okrem toho zasadit cesnak. Len ked je furt blato 😠
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19...prace ešte dosť...my tiež ešte nemame pôdu pripravenu...chceme ešte sadiť tiež cesnak...i cibulu a hrach...a samozrejme kvetinky ...jarne cibuloviny...:laughing:
Odpovedať
Este ma byt teraz celkom v pohode vikend, takze nazhavit grily a ideme uzavriet sezonu 😉
Odpovedať
@lubicabystrica už ideš dávať cesnak? Ja sa bojím stále, že by vyliezol teraz. Ešte nemám ani porýľované a potom musí zem stáť aspoň 2 týždne kým do nej pôjde cesnak..Je tak?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?