Jablkove vino

Mate skusenosti s vyrobou jablkoveho vina? Rozmyslam ze cast jablk dam na palenku a z casti by som skusil vinecko..nejake rady? Nemam skusenosti s tymto...
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado ani ja...ale držim palce...čučoooo😆
Odpovedať
@zahradkarvlado mnaam, neviem ako, ale  potom daj kostovku 😉
Odpovedať
@lubicabystrica vitaj, pridaj nake fotky, davno si neotvorila ziadnu krasnu temu 🙂
Odpovedať
@littlepony to je pravda,  @lubicabystrica co, stale zavaras? 😉 Ze nas nestihas :P
Odpovedať
@lubicabystrica snad nevyrobim naky hovadsky bolehlav 😄 Sa bojim, asi to cele dam do kvasu 😄😄😄
Odpovedať
@zahradkarvlado ked budes mat dobre, chutne jablka a cisty must, nebudes tam pridavat ziadnu gebuzinu ako voda a cukor (co sa dava aby bolo vác, váác, velááá), tak by ti čočoidny trepebutor nemal vyjst.
Odpovedať
@zita19 ja cukor nezvyknem davat, vodu vobec..cukor len do kvasu pokial boli jabka fakt ze kysle tak ze vytahovali snurky z topanok...
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado ja by som bola za ten Calvados ... 🙂 moja starka sice robila vino z čohokolvek, vždy dala ochutnať, malo to svoje čaro v jej malom domčeku.... 🙂 ono aj každá skúsennosť je dobrá...máš na výber :-)
Odpovedať
@zahradkarvlado palenkou tiez nic nepokazis a mozes nas ponuknut 😉
Odpovedať
@littlepony haha no malo jablk tento rok, nebudem veru rozdavat..ale ked dojdete na kostovku, rad ponuknem ;)
Odpovedať
@lubicabystrica no urcite to zmenim do lahodnej tekutej podoby :P
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado tak nech sa podari....potom pošli aspoň foto koštovky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lubicabystrica ake foto, vzorku...pekne postou... 😉 @zahradkarvlado
Odpovedať
Profilova fotka
@littlepony jaaaaaj...nemáš zlý nápad....alebo poslať vo vhodnom čase suradnice....my dorazíme na koštovku :-)
Odpovedať
@lubicabystrica tak veru...ale nejak stichol vlado....ze by to lupol sam?
Odpovedať
Profilova fotka
@littleponyon si to iste niekde potichu užíva...uvidíme, kedy sa odtají...:-)
Odpovedať
@littlepony @lubicabystrica no dievcata vam nema kto naliat? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado jaaaaaaaj....v kolektíve lepšie chutí....tak ako podarilo sa ? 🙂
Odpovedať
@zahradkarvlado no vsak na teba cakame :P
Odpovedať
@lubicabystrica vsetko slo do kvasu nakoniec 😉 overena klasika
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?