Dierky vo višniach

Ahojte, prosim poradte. Nase visne maju dierky. Nehnije to odtial, nie je tam ani cervik. Len ma zaujalo ze tam je ako keby dierka az po kostku, ale taka zacelena. Je to choroba, alebo to robi nejaky skodca? Nie je to na vsetkych, ale tak jedna z desiatich je taka.
Odpovedať
skor by som povedala, ze skodca, kym nehniju neries, pripadne na buduce povesaj zlte lepove dosky do koruny v stadiu ked visne zacnu chytat svetlu zelenu farbu
Odpovedať
@netrpezliva Foto ?
Odpovedať
Ozaj by sa zisla nejaka foto. Podla nej by sme isto lepsie vedeli poradit.
Odpovedať
@zita19 @suhaj24 @kubiano odfotila som jednu..je to také zacelene, síce tmavšie ale nehnije to tam a normal sa to dá celé zjesť
Odpovedať
Ehm tak ešte raz
Odpovedať
to vyzera, ze je to za mladi mechanicky poskodene, mozno vedlajsi konarik, mozno nejaky vtacik
Odpovedať
Profilova fotka
to nie je od cervika isto. neprsalo u vas silnejsie? niekedy taketo rany vie spravit aj dazd
Odpovedať
@netrpezliva Moze to byt od nejakeho zakerneho utoku vtactva :) ,bezne chodia vyzierat nadobavat ceresne a visne.Pripadne nepadali krupy pred casom ?
Odpovedať
@suhaj24 padali, ale to uz ked boli plody dozrete, predtym nie. Bude to asi tymi vtakmi, lenze to by museli nadobavat este zelene 🤔
Odpovedať
@hronkanka praveze nie, az teraz boli prudsie dazde a to poskodenie je starsieho data kedze je zacelene
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?