Zatrávňovacia geotextília s osivom

Máte prosím skúsenosť so založením trávnika pomocou tohto zázraku? http://www.predomyazahrady.sk/Travnik... Ja tvrdím kamoške že je to podľa mňa predražená blbosť, ale ak máte skúsenosť, rada si prečítam viac...
Odpovedať
moji znami to pouzili na zatravnenie svahu. Tam to fungovalo paradne. Do pol roka travnik ako vymalovany, este aj buriny mali problem prerast, zem ani semena im dazd nesplavil Ale za 200 europenazi jeden ar travnika, ktory len polozis na upraveny pozemok, mas ho hned zamulcovany proti prerastaniu buriny (aspon na prvu sezonu) mi nepride az tak predrazene. Niekedy je moj cas drahsi ako cena za tovar, ktory mi ho usetri.
Odpovedať
Fiha, ja sa tu naucim kopec veci...toto som este nevidela..a aku pripravu si to vyzaduje? Sranda...
Odpovedať
@tabalugativi ako na kazdy travnik, prekyprit podu rotavatorom, v pripade moc ilovitej zeminy zapravit pri kultivacii piesok, potom uz len vyrovnat, natiahnut, zabezpecit proti posunu kolikmi a bud cakat na dazd alebo polievat kym nevyklici a nechytia sa korienky
Odpovedať
@zita19 fiha, super, dik za nazor a skusenost. Travna macina je veru drahsia, mozno na tom fakt nieco bude, takto som na to nepozerala.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?