Inšpirácie záhradného nábytku

Dobrý deň, prosím mohli by ste mi niekto poslať ako to vyzerá u vás na terase? Aký máte záhradný nábytok, sedačku, atď? Ako ste si to tam zariadili, navrhli? Pre inšpiráciu :) Ďakujem pekne
Odpovedať
To si rada aj ja pozriem :) Budeme riešiť budúci rok, tak sa inšpirujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sa na nom pracuje
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravim, vedeli by ste mi sem pridat fotky vasho zahradneho nabytku, altankov, posedeni, kludne aj dekoracii ak mate na inspiraciu? Buduci rok na jar by sme chceli dat do poriadku zahradku. Mame na to celu zimu takze dufam, ze to bude vyzerat na urovni a budeme sa tam potom citit dobre. Budem vdacna za kazdu inspiraciu a radu :)
Odpovedať
@zuzickazuzanka,@mariella55 Sedacka je zo zvyskov dreva co zostali zo stavby, vankuse som usila ako aj potah na madrac.Je uzasne pohodlna, ma 2,60m dlzku a 1,10m sirku,super sa tam vala:) Altanok a sedenie spravil tiez manzel zo zvyskov dreva, je taky vzdusny:) nechceli sme ho zadebnovat..a uz doslo drevo, tak ostane takyto:)
Odpovedať
@mariella55 Aj my chceme buduci rok riesit zahradu ale bojim sa, ze si teraz nieco vyberiem, co sa mi bude pacit a ked to budem zhanat buduci rok tak to uz nenajdem 😒 Inak by som to tiez riesila uz teraz. A nemas aspon nejaku predstavu na aky styl by si to chcela? Ci nejaky vidiecky alebo ten provensalsky, ten je teraz moderny, biele s levandulou alebo nieco ine uplne? @karfunka Nadherne to mate! Ste obaja hrozne sikovny
Odpovedať
Profilova fotka
@karfunka Wow! To je uzasne, fakt krasne ste to porobili. Dufam, ze u nas to bude aspon z casti vyzerat takto pekne 😬 My este nie sme uplne taky zrucny v takychto veciach, vsetko sa postupne pri dome naucime ale mozno casom. Teraz toho musime co najviac nakupit aby to vyzeralo pekne :-D Len este neviem uplne do akeho stylu by sme chceli ist @nowiena Praveze vobec :-D Akurat som to pisala, ze nemam prestavu vobec, aj s tym som chcela vlastne poradit od niekoh o
Odpovedať
Profilova fotka
my sme kupovali záhradný nábytok a hľadali "štýl" záhrady minulý rok v lete a tiež som nevedela, že čo by sa mi páčilo hrozne dlho ale potom sme boli na dovolenke a tam sa mi strašne páčil ten nábytok čo tam mali pri bazéne a na pláži, rada som na to spomínala tak vravím si reku spravíme si také niečo doma na záhrade :-D hladala som dlho niečo také a nakoniec sa mi zapáčili tie bali hut z kráľovstva pôžitkov, dám ti sem aj fotku ak budeš chcieť ale máme to momentálne už zazimované takže jedine v takom stave ak ti to nevadí :)
Odpovedať
Profilova fotka
@karfunka wau..ak budeš mať trochu času budem rada, keď si vytvoríš album aj tu vo fotoblogoch ;)
Odpovedať
@miselaho Ok,nieco pofotim:)
Odpovedať
Profilova fotka
@stranika Hm tak to je zase nieco nove pre mna :-D Ak by si mohla pridat tie fotky alebo, ze by si mi ich napriklad poslala aj do spravy tak by som ti bola vdacna :) Zaujima ma to ako to vyzera. Teda ak to "zazimovanie" neznamena, ze to mate cele schovane pod plachtou :-D :-D :-D
Odpovedať
@stranika U to by sa mozno aj mne pacilo :-p :-D Moze to byt fakt pekne ale asi na to musite mat aj upravenu zahradu aby sa vam to tam celkovo hodilo nie? Potom ak by si posielala tu fotku tak prosim ta ju posli aj mne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariella55 @nowiena jasné baby pošlem vám to, dajte potom vedieť či vám to prišlo ;-) a nie nemusíš mať na to nejako špeciálne upravnú záhradu, dáš si okolo toho ešte nejaké menšie dekorácie do toho štýlu a vyzerá to veľmi pekne ale zároveň jednoducho :) aspoň mne sa to teda páči
Odpovedať
Článok sa načítava...
to vazne uz teraz rozoberate ako budete v lete davat dokopy zahradu? ja teraz ked sa tam pozriem a vidim vsade len strk a este zvysky stavebneho materialu tak si neviem predstavit ani to, ze tam bude v lete uz trava normalne a nie este nejaky nabytok 😬
Odpovedať
Profilova fotka
@stranika mne nic neprislo zatial, uz si to posielala? chcem to ukazat uz priatelovi. som mu to ukazoval na internete ale chce vidiet aj tie realne fotky :)
Odpovedať
Teraz uz budu mat aj akcie prve na taketo veci, som uz videla vypredaj zahradneho nabytku z minuleho roka, musia urobit miesto v sklade na ten tohto rocny :) Tak to sledujte
Odpovedať
Profilova fotka
@stracenka85 ved a kde si ten vypredaj videla? :-D to si nenapisala tak ani neviem kde to mam sledovat. som aj rozmyslala, ze ved teraz v zime by to malo byt lacnejsie ale praveze mali hrozne mali vyber ked sme boli napriklad v obi kukat a este drahe teraz strasne
Odpovedať
Jaj sorry :-D No ved v letakoch som videla uz ani neviem co to bolo za obchody, vam to nechodi domov?
Odpovedať
@stracenka85 myslis ze teraz bude vo vypredaji? nebyva to pred zimou? dobre vediet, idem kukat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
My sme kupovali nábytok pred 4 rokmi. Ja som chcela ratanový a priateľ chcel drevený. Málokedy mu ustúpim, no v tomto prípade som spravila dobre. Nábytok vyzerá stále ako nový. Len ho treba každoročne natierať. My sme kúpili konkrétne tento - https://www.najlacnejsinabytok.sk/lav... ( so zľavou na tejto stránke - https://www.kodino.com/sk/obchod/najl... sme ho kúpili lacnejšie o 20% a s dopravou zadarmo) výhodou je aj to, že si ho môžete každý rok natrieť inou farbou. Minule sa nás sused pýtal, že prečo sme vymenili ten pekný nábytok. :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?