Fotky z upršanej záhrady

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, máme za sebou upršaný týždeň a dážď zatiaľ nemieni prestať. Pridajte do tejto debaty akékoľvek svoje fotky z upršanej záhrady, prečkajme tu daždivé dni a jednému z vás na konci týždňa (29.9. -na moje meniny 🙂 ) pošlem knihu Naše najlepšie bylinky 😉
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@janakrebsova môžeš mi fotky poslať, ja ich sem za teba nahodím ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Kvetinky v daždi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica krásne, ty máš hotovú zbierku fotiek, krásne, má to svoje čaro tie kvapky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho dakujem 🙂 mam veľa fotiek s podobným žánrom, milujem fotiť detaily kvetiniek, obzvlásť po daždi sú nádherné....preto ťažko vyberať, poslala som, čo mi prišlo pod ruky..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica jaj no veď tie tvoje fotky parádne, verím že je ťažko vybrať :)
Odpovedať
Ahojte, dnes hovorím manželovi poď na rande prestalo pršať vyšlo trošku slniečko:))...tak sme išli pozrieť ako po daždi a či ešte nejaká úroda bude...a samozrejme aj trošku kvapiek padlo, ako inak v týchto dňoch...ale tá úroda no koment...a že topánky samé blato, gumáky som zabudla doma...no čo už, stálo to za to...posielam pár foto z blata a idem makať , treba to uskladniť, spracovať...
Odpovedať
Profilova fotka
@mimadug juuj, bedličky? Tak to je parádna úroda 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pridám zopár upršaných fotiek, snáď sa niektorá zapáči :-)
Odpovedať
@jancarovahelena jooj husenica a pavucina su uplne najkrajsie, parada 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@salamandrazuza Ďakujem 🙂
Odpovedať
@jancarovahelena za malo, krasne sa chvali same 😉
Odpovedať
Profilova fotka
....ja by som chcel vyhrať takú hen kosačku.....čo sama si kosí.....nevie niekto...?? 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jankomotitinko Kúp si kozu ;)
Odpovedať
@miselahovšetky som usušila v sušičke, pôjdem robiť korenie:) a ešte budú tak asi skočíme zas na rande....ale ak by som ťa potešila rada ti do malého pohára pošlem ak sa podarí pomlieť...malý darček pre úsmev:)) ozvem sa
Odpovedať
Profilova fotka
Keď upršané tak dá sa aj na 4x trochu inak. Som sa pohrala :-)
Odpovedať
@jancarovahelena krásne úpravy táto posledná séria, neuveriteľné, ako sa s tým dá už vyhrať v dnešnej dobe 🤔🙂 Krásne sú všetky fotky, každý by ste mali dostať aspoň po dve strany z tej knihy 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Boli nekonečné dažde...po návrate na chalupu nás privítali nové farby na záhrade a to prevažne žltá a hnedá...všetko som vystrihala, obrala suché púčiky, okopala, prihnojila, vyčistila...dnes konečne zasvietilo na chvíľu slniečko...ja verím, že ešte raz všetko zakvitne a príde vytúžené jesenné babie leto ...🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica krásne, ja si normálne začínam myslieť, že ty to tam budeš mať ako u dvanástich mesiačikov aj v zime 🙂 Všetko rozkvitnuté ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimadug super, hubové korenie je parádne. Tiež sa ešte chystám na huby. Inak máme tu tému Záhradkári-hubári, tak tam potom pridaj foto úlovkov 😉 Nech sa pokocháme 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jancarovahelena nádherné fotky tiež, dievčatá ako to že máte taký cit pre detail? Ja som asi slepá na toto 😒
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica to je krásne a tie kvapôčky, nádhera
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho dakujem, potešilo 🙂 milujem kvety a priznávam, že sa ich len tak ľahko neviem vzdať...a tak ich furt okopkávam, prihnojujem, strihám, oberám sušiny a niekedy až sama nechápem, ako sa vedia vzchopiť a znova zakvitnuť.....aj včera som obrala kvetiny od suchých púčikov v  črepníkoch, nebol tam žiadny kvet a ráno pozeáam z okna, a kvietky zakvitnuteeee....no neteš sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradnakova veľmi pekne ti dakujem, som rada, ak sa ti fotky páčia, veľmi rada fotím detaily kvetiniek, obzvlášť po daždi sú tak nádherné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Všetky fotky boli nádherné, ale náhodný žreb rozhodol o výhercovi. 🙂 @jancarovahelena prosím napíš mi do správy svoje údaje, vyžrebovali sme teba 🙂  Ak sa vám súťaž páčila, môžeme si niečo podobné v krátkej budúcnosti zopakovať 😉 Prípadne navrhnite tému ďalšej súťaže 🙂 ĎAKUJEM za krásnu účasť a prajem príjemný víkend! 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho Jééééj to je príjemné prekvapenie, ďakujem🙂 Pripnem zopár záberov záberov západu slnka od nás
Odpovedať
Profilova fotka
@jancarovahelena joooj tie šípky sú parádne, ale vlastne všetky fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jancarovahelena krásne foto...a gratulujem k výhre :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?