Náplánovaný predĺžený víkend na Chalupe :-)

Profilova fotka
Plány boli, no niekto niekde to zmenil 🙂 1. deň vietor a nebola elektrika a tak večer pri sviečkach - romantika 🙂 2. deň ako-tak pekne bolo, no v podvečer už pršalo - a tak grilovanie pod altánkom byť muselo 🙂 3. deň takmer celý prepršalo - aspoň k večeru sa objedene slnečnice už dobre oberalo 🙂 ....Niekto niekde nám naše plány zmenil, no dobre spravil a kľudne mohol - veď vlastne jaký super víkend to bol 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica.....no vidíš aký super víkend :)...a dnes je ako pekne 🙂 lampášik už máš ?....a gumáky hlavne teraz...neoprén....štyri dni má pršať 😞 do doliny nás spláchne 😞 .....varúúúúúj.
Odpovedať
@lubicabystrica havo je top 🙂  @jankomotitinko hej ma liat...paradajky spachaju ritualnu samovrazdu...
Odpovedať
@lubicabystrica super ze ani dazd nezmyje radost zo zahrady, tak to ma byt 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jankomotitinko samozrejme dnes - pondelok je krásne 🙂 a toľko sme chceli stihnuť cez vikend...no aspoň sme trochu aj oddýchli.... lampášik ešte nemám, neuveríš, ale furt mi moje kríže ešte nedovolili sadnuť do auta....a na ten dážď sa velmi neteším, nakolko iste sa pridá dáááky vetrik odfukovaci, čo aj to posledné nám  ofúka a to bude zas radosť na záhrade.....paradajočky moje zlaté šalátikoveeee ...ratuuuuuuuuj 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@littlepony naš Timo je pokladik, tešíme sa z neho 🙂 a tie paradajky su naozaj jasne, ....dnes pozbierame čo sa da...ostatne sa asi naozaj zbláznia od radosti v tom kupeli.....čo nás čaká .....
Odpovedať
Profilova fotka
@boise dážď je fajn, ked je tak akurát v primeranom množstve....a niekedy spôsobí aj to, že si aj neplánovane trochu oddýchneme na záhrade :-)
Odpovedať
@lubicabystrica akú veľkú chatku tam máte? Vyzerá to na foto tak útulne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@boise dole je kuchyňa a špajza, všetko sme prerobili, špajza bola iba diera do zeme pôvodne....hore na poschodi je obyvačka / spolu so spanim/ a kupelňa.... a ešte mame verandu, kde mam pracovničku a letne sedenie, zaroveň spanie pre navštevy ....pre dvoch nám to stačí....a ked pride niekto, spať sa da....:-)
Odpovedať
@lubicabystrica tak to je príjemné kráľovstvo veru, postačujúce 🙂
Odpovedať
Clovek mieni, pocasie meni..klasika..a bude vraj horsie dalsie dni :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado ano...strašia , že bude zase pršať niekolko dni...a u nas sa prida iste ako vždy vietor....už teraz sa tešíme my aj naše paradajky....:-)
Odpovedať
@lubicabystrica však už chčije 😠
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zahradkarvlado ano...hned aj začalo a treti deň už pršíííí.....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?