SÚŤAŽ: Prezraď nám, v ktorej časti záhrady tráviš čas najradšej a vyhraj jednu z cien

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
K letu v záhrade neodmysliteľne patrí aj oddych, grilovačky s priateľmi, hojdacie siete, dobrá kniha a kávička na terase. Niekto dá naopak prednosť aktívnemu relaxu a všetku energiu venuje prácam v záhrade. V ktorej časti záhrady trávite čas najradšej a prečo? Napíšte nám to do komentárov tejto diskusie (kľudne pridajte aj fotku, aby sme mali lepšiu predstavu) a vyhrajte jednu z troch cien: 1.cena: Kávovar Tchibo Cafissimo Pure Black 2.cena: Balíček hnojív do záhrady 3.cena: Ročné predplatné časopisu Záhrada Výhercu určíme náhodným žrebovaním. Podmienky súťaže: - príspevok alebo fotku pridajte do komentárov v tejto diskusii - do súťaže sa môžete zapojiť len raz - súťaž prebieha od 02.07.2018 do 12.07.2018, do polnoci - výhercovia budú určení náhodným žrebovaním - vyhodnotenie súťaže bude priamo v tejdo diskusii, najneskôr do 15.07.2018 - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty na stránke - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí s uverejnením príspevku/fotky na FB stránke a Instagrame Záhrada.sk - kompletné podmienky súťaže:http://www.zahrada.sk/cms/rules-sutaz-jul2018
@miselaho moja paradajkaren :relaxed:preto ze je tam uz vzdy aj co do ust hodit aj pozorovat ako zo dna na den rastu...a samozrejme privezovat,polievat...:-)
Ja trávim najradšej čas na našej záhrade na strednom Slovensku. Nie, že by tam bolo prírody málo - tej je tam všade naokolo veľa, ale v záhrade máme krásne drevené lavičky, na ktorých sa dá len tak sedieť, počúvať vtáky, pozerať sa na kopce a domy, ktoré sú na nich roztrúsené. Takže najradšej trávim čas na drevenej lavici u nás v záhrade na Strednom Slovensku, pozeraním sa do okolitého sveta.
Najradšej trávim svoj čas na našej hojdačke, ktorá má už svoje roky, ale stále je najlepším miestom na oddych. Pri posedení mi spríjemňujú chvíľky v záhrade naše krásne kvietky, chutné ovocie a zelenina, strážca záhrady slimák Albert, domáci maznáčik Trixy a občas nejaký ten chrobáčik, ktorý mi zapózuje a tak ho rýchlo cvaknem len tak pre radosť. :)
Najvacsi relax je pre mna, ked sa v zahrade stretne cela nasa rodina na dobrej grilovacke a k tomu domace rajciny, cukety, papriky a vsetko ostatne.
Najradšej mám kúsok na dvore pri mojich hostách.
Mojou oblubenou castou zahrady je vzdy ta najnovsia.vsetko si tvorim postupne a o to vacsiu radost mi sposobuje,ked sa konecne pozriem na hotove dielo.
Naša záhrada je momentálne vo fáze plánovania. Takže rada sedím na hojdačke na terase a predstavujem si, ako bude záhradka vyzerať. Veľmi sa teším na to, keď si vysadíme prvé ovocné stromčeky
Profilova fotka
Ja som vyrastala na sidlisku v panelku. V zivote ma nenapadlo, ze budem mat dom a zahradu...A hlavne, ze zahradnicenie sa stane mojou laskou , ktora mi prinasa relax a radost :) Takze cela moja zahrada je moje najoblubenejsie miesto.. Pridam len par zaberou a posledny bude miesto kde sa fyzicky davam dokopy po relaxe v zahrade ;-)
Profilova fotka
Milí záhradkári, súťaž sme dnes ukončili a náhodným žrebovaním sme vyžrebovali týchto výhercov: Prvú cenu, kávovar Tchibo Cafissimo Pure Black vyhráva @matkoo72 Druhú cenu, balíček hnojív do záhrady vyhráva @iris13 Nuž a predplatné časopisu Záhrada vyhráva @123tosomja Víťazom súťaže srdečne gratulujeme, budem vás kontaktovať cez internú poštu 😉 Ďakujeme, že ste sa s nami podelili o svoje najkrajšie a najobľúbenejšie miesta v záhrade. Veríme, že nám zachováte priazeň i naďalej a stránka Záhrada.sk sa stane vašim virtuálnym miestom oddychu. :) MišelaHo

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?