Akumulátorová Technika

30. okt 201950
Autor

registrovaný 13. 9. 2019

1 príspevok vo fóre

13. sep 2019

Ahojte, som tu nový 🙂 Založil som si tu účet preto, lebo by som sa chcel s Vami poradiť ohľadom techniky na batériu (akumulátor). Myslím na našu prírodu a nechcem ju už naďalej znečistovať benzínom a pod. Preto som sa rozhodol že budem používať zariadenia na batériu.

No Háčik je v tom, že neviem pre ktorú značku sa rozhodnúť a chcem sa Vás spýtať či máte nejaké rady, skúsenosti s danými značkami ktoré sa u nás dajú zakúpiť. Kedže sa nejedná len o pár drobných ale taká sada náradia stojí cca 1000 - 1800E radšej sa nechcem ponáhlať a spraviť rozumné rozhodnutie. Ide mi hlavne o kosačku, reťazovú pílu a vyžínač. U našich predajcov na strednom Slovensku majú hlavne značky Stihl, Bosch, Hecht a Husqvarna. Na internete som ešte našiel aj na pohľad dobre vyzerajúcu značku Ego ale produkty som na vlastné oči nevidel tak neviem čo od toho čakať. Ak máte niekto narádie na batériu, (nemyslím na kábel a zástrčku) ale na nabíjateľnú batériu od týchto značiek poprípade nejakých iných budem rád za Vaše recenzie, skúsenosti a poznatky. Ďakujem Veľmi pelne a prajem Vá pekný zvyšok dňa.

registrovaný 28. 6. 2017

436 príspevkov vo fóre

13. sep 2019

Ahoj, ja som vseobecne spokojny so znackou stihl..bosch skor tie profesionalne, nie hobby sady. Ego nepoznam

registrovaný 14. 7. 2013

148 príspevkov vo fóre

16. sep 2019

baterkoví "ekológovia" 😢
    za mňa, motor alebo kábel. 🙂

registrovaný 16. 10. 2017

133 príspevkov vo fóre

16. sep 2019

Ja som tiez kablovy, aj ked som uz neraz vyrazil poistky a menil kabel 😃 Co sa tyka ale znacky tak tiez odporucam stihl

• Sponzor fóra

registrovaný 18. 9. 2019

3 príspevky vo fóre

27. okt 2019

Aj my máme doma Bosch, ale z kategórie profi. Samozrejme záleží na tom, na aký účel ako často náradie budeš používať. Profi náradie zvládne určite viac ako to hobby náradie aj keď je drahšie. Bosch má aj akumulátorové náradie, ale netreba zavrhovať ani to káblové.

Keď už ide o ekológiu určite je lepšie kúpiť kvalitné náradie, ktoré vydrží roky ako kupovať každé dva roky niečo lacné, čo sa vyhodí a musí sa nejakým spôsobom, nie vždy ekologickým zlikvidovať.

Aj profi náradie sa dá kúpiť lacnejšie, stačí si pohľadať najlepšiu cenu alebo zľavy. My sme objednávali Bosch aku skrutkovač https://www.kodino.com/sk/obchod/profinaradie-sk/

registrovaný 29. 5. 2018

21 príspevkov vo fóre

30. okt 2019

Ja mám aku kosačku od Husqarny LC141s pojazdom.Mám k nej 9AH aku,a cca 240m2 trávnika pokosím s nabitým aku 2X. Veľká spokojnosť.A ak nedajbože zabudnem nabiť aku, tak za 40min je nabitý na 80%,to je paráda.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?