Čo robiť keď vonku prší ...??? :-)

Profilova fotka
druhý deň nám prší ...slniečko najbližšie nehrozí a tak sme pozbierali čo sa dalo...v  pohároch im bude lepšie :-)
Odpovedať
@lubicabystrica ale krasnu urodu este mas, u nas uz vsetko skoncilo :-/
Odpovedať
@lubicabystrica zena aka velka je ta tvoja farma? ;) Na foto to vyzera celkom utulne ale urody mas jak profik ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tabalugativi u nas ešte paradajky a Alma papriky dozrievaju a ostatne papriky v skleniku....cukety a tekvice už len hniju....a sem tam ešte dáááka fazulka sa oberie...no tieto dažde už zaúraduju....a tak sa snažíme dať do pohárov, čo sa dá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@turanga_leela ano...urody dosť sadime....mame aj další pozemok, kde je oddýchnuta pôda, klčujeme a sadime....
Odpovedať
@lubicabystrica  alma paprička, už ju vidím naplnenú čalamádou🙂 a zavarenú .
Odpovedať
Profilova fotka
@najkutilka ano aj 🙂 no radi robime miešane pohare, kde doplname paprikami všeho druhu, cibulka, uhorka....a aj plnene syrom :-)
Odpovedať
@lubicabystrica jaj taktoo :) tak super, to je dar 😍
Odpovedať
@lubicabystrica ...syrom ? ...to musí byť dobrotka🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@najkutilka ano...balkánskym syrom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica ja by som odpovedala že spať 🙂 Keď prší sa super spí...Hlavne keď už na záhrade nič nie je 🙂 Robila si tie plnené syrom ako písal tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho ano ...aj spať sa dá...včera poobede som si veru trocha schrupla a dobre mi to padlo....na chalupe už treti deň len počuť cupot dažda na strechu....chýba slniečko....Almy so syrom som skusila jeden pohar zatial, a dala do ladničky...uvidime, ake to bude....niekedy som zavarala ako darčeky syry s čili....bolo to výborné, tak verím, že aj toto bude dobre....dala som do syru cesnak, bazalku a olej a zaliala cesnakovym olejom.....uvidime....
Odpovedať
@lubicabystrica hej hnije a praska vsetko 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
...louskat buráky.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankomotitinko ahoj fotka😃ale 4 dni ich louskat ma nebaviii...a tolko zvlani už nemam😃
Odpovedať
Profilova fotka
@tabalugativi ano...nechce prestat pršať...tekvice hniju...paradajky padaju zelene...a v červenych si hoveju husenice...koniec sezony...
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica....aký koniec ? 😞 ...ešte ani lienky nešli spať.....a čo babie leto ?
Odpovedať
Profilova fotka
@jankomotitinko vratila som sa na zahradu po niekolkých dňoch....no babie leto nevidno....len zelene popraskane paradajky, väčšinou po zemi, smutné slnečnice a odkvitnute kvety...len astry sa ešte snažia....idem všetko zostrihať ešte a posledný krát dať do poriadku /to hovorím zakaždým 🙂 /.... a budem čakať na to babie letooooo :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?