Radosť vašej záhrady

Pozdravujem vás všetkých ,hoďte sem fotky aj názvy zeleniny ktora vám robí v záhrade naozaj radosť ..
Odpovedať
Profilova fotka
@pbe nám všetka zelenina spraví radosť, lebo tá domáca o mnoho lepšie chutí ako kupovaná v obchode!
Odpovedať
@pbe Oj trocha skôr si mal prísť s týmto nápadom.U nás na záhrade by som mohol odfotografovať už len porýľovaný pozemok, okopané kompostom vyhnojené kríčky drobného ovocia, posledné dozrievajúce maliny atď...Slovom všetko pozberané, zavarené, zjedené, v pivnici alebo v mrazáku.Jedno čo by som mohol odfotografovať sú okrasné tekvičky ktoré máme doma na ozdobu, a možno to aj urobím.Ale inak tento rok tu na Spiši vzhľadom na počasie ohodnoténý školskými známkami bol tak na 3-ku.Niečo potešilo, niečo nie ale to je údel všetkých záhradkárov. Ako píše Darho, všetko čo nám vyrastie doma je lepšie zdravšie ako z obchodu, takže sme vďační za všetko čo nám záhradka dala.No ale veď o pár mesiacov je tu nová sezóna, nové plány, inšpirácie, nové očakávania....to nie je zlá perspektíva....či? P.S. ..a budem fotografovať už aj úrodu nielen kvety... 🤔
Odpovedať
mne robi radost zahrada ako celok 🙂 ale najradsej mam, ked sa urodi nejaka zelenina - akakolvek...ale cukety a paradajky musia byt
Odpovedať
@cickamica @duarde @darho Ďakujem vám... Mne zo zeleniny najviac asi paradajky a reďkovka padnú vhod ..prípadne uhorky mladé s octom ako príloha ku grilovanym veciam aj keď som vegetarián pár rokov ,takže veľa to grilovať nemôžem .. no celkom mi chutia paradajky chcerry žlté aj červené, potom býčie srdce ...máte prosím nejake obľúbené odrody reďkovky ,papriky ,paradajky ktoré nevynechate ani jeden rok ? ..aj keď je tu v témach toho dosť ale máločo vyzerá dobre ,naozaj rastie a dobre chutí ..
Odpovedať
mna tento rok potesila uroda patizonov.samozrejme som vdacna za vsetko co sa urodi,cibula,cesnak,paradajky,uhorky,korenova zelenina,cvikla,hrasok,zemiaky...
Odpovedať
Urodilo sa nám aj čosi takéto..
Odpovedať
@cina1 paráda ..tak toto sa musím priznať som ešte ani nejedol🙂 cukinu áno ale toto som neskusal
Odpovedať
@duarde radosť pozrieť ako príroda caruje ..
Odpovedať
@pbe Áno príroda je úžasná, len škoda, že pre väčšinu ľudí sú peniaze úžasnejšie.
Odpovedať
@pbe mne viac chuti ako cukety - tie sa mi tento rok urodili biedne - aj vyprazany aj zavareny aj placky 🙂, a tiez som robila natierku sterilizovanu
Odpovedať
@cina1 Skús na budúci rok cuketu Orelia F1,krásne zlatožlté plody, netreba lúpať, bohato rodí, nie je ťahavá.My ju pestujeme už pár rokov.Lahodná chuť, príprava na všemožné spôsoby.
Odpovedať
@duarde dik za tip
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kedze som nevyrastala v dome, tak som nikdy nesadila. No s manzelom sme si dom postavili a kedze mam zahradu, tak som sa naucila sadit a kazda zelenina, ktoru vypestujem mi robi obrovsku radost.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?