uz sadite?

8. apr 2021110

Uz ma mrle zeru a rozmyslam,co zasadit. Co je vhodne uz zasadit? Zasadila som cibulu,hrach,redkovku a salat.

• @hoblinka13  aj mrkvu a petrzlen mozes

• @cina1  nevadi,ze je este chladnejsie? Zvykla som az zaciatkom maja sadit mrkvu a petrzlen

• @hoblinka13  na petrzlen a mrkvu nie,najma petzlen uz mal byt v zemi

• Sponzor fóra
  • @hoblinka13  my sme tiez cez vikend sadili cibulu, redkovku, salat a uz mame aj mrkvu.

• ja som posadila jahody, pazitku a medovku no koncom tyzdna by uz malo byt pekne tak by som chcela doplnit este mrkvu a salat do zahonov

• Vonku je už dávno cesnak z jesene/10cm/,zasadená cibuľa, cvikla,špenát,hrach, pór,hlúboviny na priesady,redkvička,kôpor. S mrkvou a petržlenom by som ešte počkal až bude pôda teplejšia.Za oknom rastú paradajky, baranie rohy chilli habanero a zakoreňujem odrezky viniča.Teším sa na teplo.

• @duarde  len aby uz preboha konecne prislo. vcera som skoro odpadol, ked u nas zacalo len tak z nicoho nic snezit

• Aj u nás poletoval...na nervy

• hej my uz sme dali cesnak skor, minuly tyzden mrkva,cibula a matu som si zasadil (tu malu z kauflandu 🙂 strasne mile to je) a este ma caka paprika a paradajky sadenicky.

• Tiež už máme čosi posadené a taktiež aj u nás poletoval sneh. Ako total bláznivé počasie, hrôza.

• Môžem už cez víkend zasadiť priesady karfiolu,brokolice,kapusty von na záhon?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém