Zemiaky vhodne na zemiakovy salat

Ahojte, chcela by som tento rok vysadit pokusne aj zopar zemiakov, ktora odroda je vhodna na to aby som si z nich odlozila potom na vianocny zemiakovy salat? Mam taky sen ze si spravim salat kde pouzijem svoju mrkvu, hrasok, zemiacky. Dakujem
Odpovedať
http://www.pluska.sk/spravy/ekonomika...
Odpovedať
@zita19 to kupim tie odrody normalne tu v obchode?
Odpovedať
@marrietta to netusim, ale treba hladat. Ruzove rozkove som zvykla vidat u nas v Semexe
Odpovedať
@zita19 dakujem, popozeram a popytam sa. Snad budu mat aj mensie vrecusko.
Odpovedať
@marrietta vlani v sezone mali minikrumplicky na vysadbu aj v OBI alebo v Hornbachu. Taka akuratna davka pre malu zahradku. Skus aj tam kukat. Tie minikrumple sa daju predpestovat a potom ked uz je akurat pocasie sa vysadzaju priesady
Odpovedať
@zita19 paneboze ja som fakt asi nejaka zaostala zahradkarka :( priesady na zemiaky? mam sa co ucit
Odpovedať
@marrietta ale to staci len trosku citat co sa pre zahradkarov kadetade pise. Niekedy su tie rady sice uplne odtrhnute od reality, ale nieco uzitocne sa clovek celkom casto dozvie. Naklicovat zemiaky davala aj moja babka, Od toho je uz len krocik k tomu aby sa strcili do celulozovo-raselinoveho zakorenovaca a potom vysadzali aj s vnatou. Ja som uz aj kukuricove priesady robila. Nudza a tie slizke spanielske hovna co vsetko zozeru hned ako vyklici ma naucili vyrabat priesady zo vsetkeho
Odpovedať
@zita19 ale ved citam, len na toto som este nenarazila fakt. Zemiakove priesady som v zivote nevidela ani ma to nikdy nenapadlo :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?