Čo ešte sadiť?

Čo môžem vysadiť po hrachu a redkovke? Hrach znovu sa mi neosvedčil posledne, čo iné? Môžem ešte krickovu fazuľku?
Odpovedať
krickovu fazulu po hrachu nie to skor po tej redkovke, alebo inde moze byt a po hrachu daj cviklu
Odpovedať
@zita19 cviklu uz mam inde a po tej redkovke este musim chvilu pockat, lebo je tam cibula. Ja som tu fazulu nakoniec buchla po tom hrachu, lebo uz nebolo kde :( Tak aspon na zelene hnojenie to snad bude.
Odpovedať
tej by to vadit nemuselo. ja vas zienky obdivujem, ze sadievate takto vo velkom. u nas na to az tak moc casu nie je
Odpovedať
No redkovky mozes tie celorocne, este krickovu fazulu, cierny koren, salaty, spenat, rukolu. Hlavne nenechavaj tie miesta prazdne
Odpovedať
@tolstolobik na redkovky a spenat (okrem novozelandskeho) je uz neskoro a este skoro. Su to rastliny kratkeho dna, teraz by okamzite nastartvali do kvetu. U salatov zavisi od druhu, klasicky hlavkovy by isiel do kvetu, ladovy by sa dal vysiat
Odpovedať
@zita19 vsak aleee. Su tie celorocne kultivary ktore zvladaju tie tepla, aspon sa to tak deklaruje
Odpovedať
@tolstolobik ano deklaruje sa.... Moja skusenost je taka, ze celorocny salat vybehol do kvetu aj ked mal tak 5 listov. Celorocny spenat to iste, rovno sa zberal kvitnut aby to stihol do Anny. Ale v komposte bol vynicikajuci 😒 A problem nie je teplota, problem je dlzka dna.
Odpovedať
@zita19 no neskusal som, mam teraz kupenu a pohravam sa s tym ze vysejem
Odpovedať
Prosim myslite ze este zozeniem niekde zemiaky na vysadbu? Este by sa mohli sadit nie?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?