Skrutene listy paradajok

24. máj 2020440

Páči sa mi to

• Počkal by som....

• Počkal by som ešte...

• Ešte že som to nenapísal 3x....

• Sponzor fóra
  • No takže som sa rozprával s viacerými ľuďmi aj záhradkármi všetci boli názoru že cherry potrebujú veľa miesta na korene. Takže som 2 presadil do 80-90l hochbettu dúfam že to bude stačiť.

• Tieto by už chceli ísť von. Ale keď je také počasie...budú musieť ešte troška počkať

• @anomaly92  krasne priesady

• Zdar paradajky sú už vonku. V rámci možností som zvolil 2x 25l kvetináč. 2 paradajky sú hochbete a jednu som nechal na skusku v 10l vedre.

• Pekné, zdravé priesady... 😉

• Zdravím. Chcel by som sa ešte opýtať môžem paradajky prihnojiť ak boli presádzané pred troma dňami?

• Tak paradajky dostali na prdel...včera celý deň pršalo a v noci len 8 stupňov...

• Boli otužované?

• @duarde áno pravidelne. Nebola to ich prvá noc vonku, ale bol to ich prvý dážď plus chlad. Je šanca že sa ešte pozbueraju? Alebo je už po nich?

• Pozberajú sa určite, len neviem čo sa im stalo.Ak si ich otužoval a boli zvyknuté na chlad a slnko, tak dážď im určite neublížil.Mne prídu niektoré lístky ako spálené od slnka, ale takto z fotky je to ťažko posúdiť.A čo presádzanie píšeš, že si ich pred pár dňami presádzal.nezačalo to odvtedy?To len moja úvaha.Inak fakt neviem.

• @anomaly92  no mne to stále viac pripomína toho roztočíka 😒
    Ako som písala poškodené miesta zožltnu a odpadnú listy. Ale podľa fotografie vyzerá ,že nové mladé výhonky nie sú také skrutene. Teda aspoň čo vidím. 🙂 Popozerať zblízka či nevidíš tie čierne bodky na stonke, a listy proti svetlu či nie sú bodkované.
    Ale dážď im určite neuškodil .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?